reklama

Nejčtenější články na Dotekomanie.cz za rok 2020

Nejčtenější články na Dotekomanie.cz za rok 2020
2020-12-31T13:30:31+01:00
• 31. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Tento rok nebyl zrovna jednoduchý pro nikoho z nás, ale pokud na chvíli zapomeneme na příkoří, tak můžeme konstatovat, že rok 2020 byl pro Dotekomanie.cz opět významný. Letos jste se u nás dočkali například prvního podcastu a také se náš tým rozšířil o nového člena. Opět jsme se podívali, co vás nejvíce zajímalo a co jste nejvíce komentovali.

Od PayPalu až po T-Mobile

Při jednoduchém pohledu na mini statistiku níže, můžeme jednoduše konstatovat, že nejzajímavějším mobile byl iPhone SE 2020. Pomyslné druhé místo si vysloužil odolný mobil s nočním viděním, což je spíše taková rarita. Několik článků se týká kolem problémů mezi USA a Huawei, respektive Čínou, jelikož tento rok byl z tohoto pohledu velmi těžký pro čínského výrobce mobilů a dokonce se rozhodl prodat svou značku Honor.

Dotekomanie 4 5369x3014x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Samozřejmě čtenáře zajímalo, kdy dostanou aktualizaci na Android 10, byť se jedná o systém z roku 2019. Ti nám také pomohli sledovat, jak se jednotlivé aktualizace dostávají na smartphony. Čtenáři se také zajímali o komunikační platformu WhatsApp, hlavně o zavedení limitu pro zprávy.

Seznam nejčtenějších recenzí obsahuje hodně příslušenství, hodinek a také se najde i koloběžka. Mezi mobily pak vyhrává Poco X3 a nejčtenější recenze chytrého náramku se stává článek o Honor Band 5.

Nejčtenější

Nejčtenější recenze

Nejkomentovanější

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim