O nás

My tři králové jdeme k vám… ale ne, tak pompézní příchod to opravdu nebyl. Dotekománie vznikla jako blog na portálu Mobilmania 9. dubna 2010. Založil ji Roman Taliano a necelé tři měsíce od vzniku (přesně 21. 6. 2012) se přidal současný šéfredaktor Přemysl Vaculík. Nějakou dobu fungovali oba pánové společně, ovšem Roman se později rozhodl pro pauzu, takže blog přešel plně do rukou Přemka.

Druhým krokem bylo rozšíření redaktorského týmu. První přírůstkem byl Matouš Eckert, kterého můžete znát z mnoha recenzí a rozhovorů, ale také z pořadu Na Dotek, kde tvořil moderátorskou dvojici spolu s Michalem Králem. Postupně se přidávali další a další nadšenci do mobilních technologií. Jmenujme například ženu v našem týmu – Terez Jahůdkovou, nebo Michala Mročka, který stojí za velkou částí práce na tomto webu.

Jako blog jsme si vedli dobře, ale pak nazrál čas a Dotekománie dospěla.

Kde jsme

Kde jsme, vidíte právě teď. Prožíváte to s námi. A nám se to líbí. Prohlédněte si náš web. Koukněte na sociální sítě. Zhlédněte videa na Youtube a udělejte si obrázek sami. Doufáme, že se vám naše činnost zamlouvá, a že to je přesně ten důvod, proč jste tady. To by totiž znamenalo, že se vrátíte.

Šéfredaktor šéfuje, redaktoři tvoří, korektor opravuje. Právě teď fungujeme jako dobře promazaný stroj. A naším palivem je vaše pozornost. Ať už s námi komunikujete zde, nebo na některé sociální síti, vždy nás to nakopne k další práci.

Kam jdeme

Cesta před námi je dlouhá. V podstatě nekonečená. Pořád je co zlepšovat. Pořád můžeme přicházet se zajímavými novinkami, soutěžemi a akcemi. A přáli bychom si, abychom se v tomto snažení nikdy nezastavili. Potřebujeme k tomu ale zpětnou vazbu od vás. Pokud máte tedy nápad, co zlepšit, jak nás pošťouchnout správným směrem, určitě se ozvěte. Budete přínosem pro náš tým? Napište, pošlete článek, prostě se s námi spojte.

Tvrdíme, že Dotekománie s novým webem dospěla. To ale neznamená, že jsme v cíli. Ani zdaleka. Máme toho před sebou ještě hodně a o spoustě toho, co nás čeká, ještě určitě ani nevíme. Buďte u toho s námi.

Vaše Dotekománie

reklama
reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit