reklama

Samsung Galaxy A90 asi nabídne vysouvací kameru

Samsung Galaxy A90 asi nabídne vysouvací kameru
2019-02-04T14:45:07+02:00
• 4. 2. 2019

Samsung se pochlubil novými typy displejů, přičemž hlavní novinkou byl ohebný panel. Zatímco netrpělivě čekáme na skládací mobil, tak jsme se dočkali smartphonů s výřezem. Nadcházející modelová řada Galaxy S přijde s dírou v displeji. Nyní se začíná proslýchat, že i Samsung zkusí cestu vysouvacích foťáků. Prvním takovým modelem by měl Samsung Galaxy A90.

Galaxy A90 s nenarušeným displejem

Samsung nějakou dobu patřil mezi výrobce, kteří nenabízeli výřez v displeji. Nyní se vše obrací a na trh začíná uvádět modely, které nabízejí nejrůznější umístění přední kamery. Již jsme slyšeli o připravovaném modelu Galaxy A10 a zřejmě Samsung Galaxy A90 bude disponovat schovanou přední kamerou.

S touto informací přichází , který má na svém kontě mnoho podobných úniků a zpravidla se neplete. Dle jeho slov máme očekávat zařízení s displejem po celé ploše. Pravděpodobně dokonce Galaxy A90 nebude mít bradu pod zobrazovacím panelem, nebo bude minimální.

Oppo Find X

Zatím tedy nevíme, jakou cestou se Samsung vydá v případě umístění mechanismu. Novinka bude zapadat zřejmě do střední vyšší třídy, ale již nyní můžeme konstatovat, že bude chybět odolnost vůči vodě. S největší pravděpodobností bude Galaxy A90 primárně určena pro asijský trh, ale později bychom se mohli dočkat i v Evropě.

Zdroj: gsmarena.com

 

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim