reklama

Samsung připravuje model Galaxy A10

Samsung připravuje model Galaxy A10
2019-02-03T11:29:05+02:00
• 3. 2. 2019

Známý benchmark Geekbench odhaluje nový telefon od společnosti Samsung, o kterém jsme vůbec neslyšeli až do dnešní doby. Do veřejné databáze byl totiž zařazen výpis zařízení s kódovým označením SM-A105Fa, ten by měl ve finále patřit modelu Galaxy A10. Jihokorejský výrobce ho bude směřovat na úplný začátek ve svém portfoliu, takže může potěšit jedině nejméně náročné uživatele s minimálními požadavky.

Samsung Galaxy M20 míří do Česka s cenou 5 999 Kč

Slabší střední třída

Seznam specifikací není prozatím nijak obsáhlý, ale již do něj lze zařadit několik prvků. O hlavní pozornost si říká nasazený procesor Exynos 7885 z vlastní dílny a jeho celkových osm jader běžící pod taktovací frekvencí 1,35 GHz. Grafické úkony zpracuje základní čip Mali-G71 MP2. Operační paměť RAM nabídne velikost pouze 2 GB. Posledním dílkem do skládačky je operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie, kterou ještě překryje vlastní rozhraní Experience UI.

Novinka pravděpodobně bude mít hodně blízko k nedávno uvedenému modelu Galaxy M10, u něhož je k dispozici 6,2palcový displej (HD+ rozlišení), 32GB interní úložiště nebo dva hlavní fotoaparáty (13 + 5 MPx). Všechno je teprve na úplném začátku a proto ani 20. února, kdy dojde k uvedení stěžejního zástupce v podobě Galaxy S10, nelze vyhlížet Galaxy A10. Jasnější situace kolem něj může být až někdy během jara.

Zdroj: slashleaks.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim