reklama

Samsung zveřejnil první upoutávku na ohebný smartphone aktualizováno

Samsung zveřejnil první upoutávku na ohebný smartphone [aktualizováno]
2019-02-11T14:10:20+00:00
• 11. 2. 2019
Thumbnail

Aktualizováno 11. 2.

Samsung sice zveřejnil vide, kde jsme mohli zahlédnout ohebný smartphone, ale jednalo se spíše o ukázku toho, co očekávat v budoucnu. Nyní zde máme ale další video, které rovnou láká na oficiální představení ohebného smartphonu Galaxy F. Konkrétně se máme těšit na 20. 2. 2019 v rámci představení top modelů Galaxy S10.

Aktualizováno 6. 2.

Na začátku února se na nějakou chvíli objevilo oficiální video společnosti Samsung, které bylo záhy staženo z internetu. Nyní jej společnost vrátila na Youtube a opět je k vidění představa ohebného smartphonu. Ve skutečnosti se jedná o marketingovou kampaň při příležitosti desetiletého výročí řady smartphonů Galaxy.

Společnost Samsung v rámci své kampaně připojuje k bezstarostnému textu této již klasické písně smělé tvrzení: to, co dnes vytváříme, vám umožní utvářet budoucnost. Kampaň navazuje na filozofii „Dokážete nemožné“ („Do What You Can’t“). Prostřednictvím videa, v němž se představují potenciální průlomové technologie včetně bezproblémových zkušeností s více zařízeními, umělé inteligence a radikálně nových displejů, nechává nahlédnout do nabídky zařízení 5G a skládacích displejů společnosti Samsung, jež budou uvedeny na trh v průběhu letošního roku.

Dle slov společnosti se nám naskýtá pohled do budoucí nabídky zařízení společnosti Samsung:

Prostřednictvím videa, ve kterém se představují potenciálně průlomové technologie včetně bezproblémových zkušeností s více zařízeními, umělé inteligence a radikálně nových displejů, nechává nahlédnout do nabídky zařízení 5G a skládacích displejů společnosti Samsung, které budou na trh uvedené v průběhu tohoto roku. 

Původní článek 1. 2.

V listopadu minulého roku společnost Samsung poprvé ukázala komerční verzi ohebného displeje. Vývoj zřejmě trval pět let, přičemž až na veletrhu MWC v Barceloně v únoru se poprvé pochlubí konkrétním zařízením. Novinka by měla nést označení Galaxy F a cena bude značně vysoká, jak to již bývá u (r)evolučních smartphonů. S největší pravděpodobností se ani tentokrát nepodařilo zachovat tajemství, jelikož Samsung zveřejnil video, kde byla asi byla novinka k vidění.

Galaxy F poprvé na videu?

Pobočka Samsungu ve Vietnamu zveřejnila na nějakou chvíli video, v kterém ukazuje, jak by mohla vypadat budoucnost v podání této společnosti. Například bylo ukázáno chytré zrcadlo nebo okno. Kromě toho se v jedné části na chvíli objevilo zařízení, které by odpovídalo chystané novince Galaxy F.

Netrvalo dlouho a video bylo staženo z Youtube. Jak se ale říká, co se jednou zveřejní na internetu, zůstane na internetu. Video si již nyní žije vlastním životem a je šířeno dále. Díky tomu se můžete podívat, jak asi bude Galaxy F vypadat.

Samozřejmě nelze tvrdit, že se jedná konkrétně o Galaxy F, ale aspoň máme představu, jak by mohla novinka vypadat.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit