reklama

Android 9.0 (P) se zřejmě představí 20. srpna

Android 9.0 (P) se zřejmě představí 20. srpna
2018-08-02T15:23:41+02:00
• 2. 8. 2018

Teprve 25. července jsme se dočkali poslední vývojářské verze Androidu P, přičemž došlo na uvolnění čtvrté beta verze nejen pro smartphony od Googlu. Zatím jsme netušili, kdy dojde na oficiální uvedení finální verze. Google zatím ani nenastínil přibližné datum, jen uvedl, že se tak stane ve třetím čtvrtletí tohoto roku. Nyní se ale ozval Evan Blass, který vyznačil datum představení.

Android 9.0 již v srpnu?

Evan Blass konkrétně neuvedl, že se Android 9.0 představí 20. srpna. V podstatě ve svém příspěvku na Twitteru zveřejnil obrázek kalendáře, kde vyznačil písmenem „P“ 20. srpen. Z toho se dá usuzovat, že se jedná o datum, kdy Google oficiálně uvolní stabilní verzi nejen na současné Pixely, ale také výrobci dostanou k dispozici tuto verzi, aby mohli začít s úpravami a aktualizacemi svých zařízení.

Sice tedy máme neoficiálně datum uvedení Android 9.0 (P), ale neočekáváme jakékoliv překvapení. Díky zveřejňováním beta verzí jsme se dozvěděli o všech velkých i malých změnách. Na druhou stranu se aspoň dozvíme poslední informaci, byť není tak důležitá. Samozřejmě tím myslíme oficiální pojmenování této verze. Je jasné, že počátečním písmenem bude „p“ a bude se jednat o cukrovinku.

Známé novinky v Androidu P

Můžete si také přečíst mini sérii o novinkách v nejnovější verzi Androidu P. Je docela možní, že se podaří objevit ještě nějaké drobnosti.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat