reklama

Made by Google 2018 – odpočet odstartován

Made by Google 2018 – odpočet odstartován
2018-10-08T19:35:18+02:00
• 8. 10. 2018
1

Již příští týden se odehraje tisková konference Googlu, kde bychom se měli dozvědět zbývající informace o letošních novinkách. Zůstalo jen málo informací, které ještě nevíme, jelikož Google letos nedokázal uhlídat samotná zařízení. Ani propagační materiály nezůstaly skryty.

V tuto chvíli jsou známé informace o smartphonech Pixel 3, chromebooku a navíc jsme se dozvěděli, že nebudou zveřejněny chytré hodinky. Máme se těšit na zařízení v rámci Google Home a možná se dočkáme představení chytrého displeje s asistentem.

Živý přenos Made by Google 2018

V tuto chvíli Google odstartoval odpočet i živých přenosů z tiskové konference, která nese název „Made by Google 2018“. Stream můžete jako obvykle sledovat na Youtube, přičemž už nyní si můžete zapnout upozornění skrze přehrávač. Kromě toho se dočkáme také přenosu na Twitter účtu.

Snad si Google nechal nějakou novinku, která nám ještě není známá. Pokud neuvede nic nového, zřejmě se bude jednat o největší „fiasko“ v rámci tiskových konferencí, když vezmeme v potaz, že uniklo takřka vše a v dokonalé kvalitě.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim