reklama

Google Home Hub bude další zařízení nejen do domácnosti

Google Home Hub bude další zařízení nejen do domácnosti
2018-09-18T19:14:52+01:00
• 18. 9. 2018

Nyní již víme, že Google plánuje událost na 9. října. Dočkáme se představení nových smartphonů Pixel, ale jak se nyní ukazuje a potvrzuje, Google uvede i další zařízení. Jedno z nich bude i Google Home Hub, což bude další chytré zařízení do domácnosti.

Google Home Hub

V tuto chvíli sice nemáme detailní informace o specifikacích, ale v tomto případě zde ani nejde o to, jak výkonný procesor je obsažen nebo kolik paměti je k dispozici. Hlavním úkolem Google Home Hub bude zobrazovat informace, přehrávat videa a hudbu, případně ovládat zařízení v domácnosti a v neposlední řadě bude nabízet služby chytrého asistenta.

Díky současnému úniku aspoň víme, že displej má 7 palců. Můžeme jen odhadovat, že se jedná o Full HD panel. K dispozici je i přední kamerka, která bude mít mechanickou krytku. Více zatím nelze ani odhadovat. Jedinou velkou neznámou je v tomto případě cena.

Zatím můžeme odhadovat, že by se cena mohla pohybovat kolem 199 dolarů, což je v přepočtu přibližně 4 300 Kč. Samozřejmě evropská cena bude značně odlišná. Musíme si jen počkat na 9. října, kdy se dozvíme všechny podstatné informace.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim