Samsung zveřejnil upoutávku na představení novinek aktualizováno

Samsung zveřejnil upoutávku na představení novinek [aktualizováno]
2020-01-29T16:30:50+02:00
• 29. 1. 2020

Zdroj: Samsung

Aktualizováno 29. 1.

Samsung určil, že 11. února dojde na představení novinek Galaxy S20, Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra. Dočkáme se také uvedení ohebného mobilu Galaxy Z Flip. Tentokrát Samsung pokračuje uveřejněním delší verze upoutávky, kterou jsme již viděli. Pouze poukazuje na změnu tvaru budoucnosti.

Aktualizováno 5. 1.

Nakonec jsme nemuseli dlouho čekat na oficiální oznámení termínu. Samsung již oficiálně zveřejnil upoutávku na událost, kde se dočkáme novinek.

Původní článek 4. 1.

Během několika týdnů by měl Samsung představit nové top modely pro tento rok, ale zatím jsme nevěděli, kdy se odehraje samotné představení. Dokonce nejsou k dispozici ani spekulace, ale to je nyní již jedno, jelikož Samsung na malou chvíli zveřejnil první upoutávku na samotné uvedení novinek. Nyní je již smazaná, nebo respektive znepřístupněná. Zřejmě marketingová kampaň bude spouštěna později.

Novinky: Samsung Galaxy Note10 Lite a Galaxy S10 LiteSamsung Galaxy A51 a A71

Samsung a představení nový mobilů

Ačkoliv Samsung video odstranil, tak se jej podařilo stáhnout a již se šíří internetem. Samotná upoutávka obsahuje jen animaci samotného názvu Galaxy, kde jsou písmena A nahrazena tvary balení novinek. Sice zde není nic konkrétně zmíněno, ale první tvar může odpovídat nové sérii Galaxy S, druhé by mohlo znamenat nový Galaxy Fold 2.

Video na konci obsahuje také samotné datum. Novinky se mají představit na globální akci již 11. února. Zatím nemůžeme jednoznačně říci, kolik modelů bude uvedeno, ale minimálně v sérii Galaxy S budou tři novinky. Dle posledních spekulací se máme dočkat i změny názvů a značení.

Základní model Galaxy S11e se bude jmenovat Galaxy S20, Galaxy S11 změní označení na Galaxy S20+ a poslední novinky Galaxy S11+ bude zřejmě uvedena se jménem Galaxy S20 Ultra. U posledního modelu jsou ještě spekulace, že by mohlo dojít ke změně značení.

Zdroje: 9to5google.com, fonearena.com, gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat