reklama

Samsung zve┼Öejnil upout├ívku na p┼Öedstaven├ş novinek aktualizov├íno

Samsung zve┼Öejnil upout├ívku na p┼Öedstaven├ş novinek [aktualizov├íno]
2020-01-29T16:30:50+02:00
ÔÇó 29. 1. 2020

Zdroj: Samsung

Aktualizováno 29. 1.

Samsung ur─Źil, ┼że 11. ├║nora dojde na p┼Öedstaven├ş novinek Galaxy S20, Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra. Do─Źk├íme se tak├ę uveden├ş ohebn├ęho mobilu Galaxy Z Flip. Tentokr├ít Samsung pokra─Źuje uve┼Öejn─Ťn├şm del┼í├ş verze upout├ívky, kterou jsme ji┼ż vid─Ťli. Pouze poukazuje na zm─Ťnu tvaru budoucnosti.

Aktualizováno 5. 1.

Nakonec jsme nemuseli dlouho ─Źekat na ofici├íln├ş ozn├ímen├ş term├şnu. Samsung ji┼ż ofici├íln─Ť zve┼Öejnil upout├ívku na ud├ílost, kde se do─Źk├íme novinek.

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 4. 1.

B─Ťhem n─Ťkolika t├Żdn┼» by m─Ťl Samsung p┼Öedstavit nov├ę top modely pro tento rok, ale zat├şm jsme nev─Ťd─Ťli, kdy se odehraje samotn├ę p┼Öedstaven├ş. Dokonce nejsou k dispozici ani spekulace, ale to je nyn├ş ji┼ż jedno, jeliko┼ż Samsung na malou chv├şli zve┼Öejnil prvn├ş upout├ívku na samotn├ę uveden├ş novinek. Nyn├ş je ji┼ż smazan├í, nebo respektive znep┼Ö├şstupn─Ťn├í. Z┼Öejm─Ť marketingov├í kampa┼ł bude spou┼ít─Ťna pozd─Ťji.

Novinky: Samsung Galaxy Note10 Lite a Galaxy S10 Lite | Samsung Galaxy A51 a A71

Samsung a p┼Öedstaven├ş nov├Ż mobil┼»

A─Źkoliv Samsung video odstranil, tak se jej poda┼Öilo st├íhnout a ji┼ż se ┼í├ş┼Ö├ş internetem. Samotn├í upout├ívka obsahuje jen animaci samotn├ęho n├ízvu Galaxy, kde jsou p├şsmena A nahrazena tvary balen├ş novinek. Sice zde nen├ş nic konkr├ętn─Ť zm├şn─Ťno, ale prvn├ş tvar m┼»┼że odpov├şdat nov├ę s├ęrii Galaxy S, druh├ę by mohlo znamenat nov├Ż Galaxy Fold 2.

Video na konci obsahuje tak├ę samotn├ę datum. Novinky se maj├ş p┼Öedstavit na glob├íln├ş akci ji┼ż 11. ├║nora. Zat├şm nem┼»┼żeme jednozna─Źn─Ť ┼Ö├şci, kolik model┼» bude uvedeno, ale minim├íln─Ť v s├ęrii Galaxy S budou t┼Öi novinky. Dle posledn├şch spekulac├ş se m├íme do─Źkat i zm─Ťny n├ízv┼» a zna─Źen├ş.

Z├íkladn├ş model Galaxy S11e se bude jmenovat Galaxy S20, Galaxy S11 zm─Ťn├ş ozna─Źen├ş na Galaxy S20+ a posledn├ş novinky Galaxy S11+ bude z┼Öejm─Ť uvedena se jm├ęnem Galaxy S20 Ultra. U posledn├şho modelu jsou je┼ít─Ť spekulace, ┼że by mohlo doj├şt ke zm─Ťn─Ť zna─Źen├ş.

Zdroje: 9to5google.com, fonearena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim