reklama

Sony zveřejnilo plán aktualizací na Android 10

Sony zveřejnilo plán aktualizací na Android 10
2019-11-15T18:00:29+01:00
• 15. 11. 2019
1

Jistě jste si všimli, že před nějakou dobou společnost Google zveřejnila svůj nejnovější operační systém pod názvem Android 10. Systém přinesl do světa Androidu hned několik nových funkcí, včetně tmavého režimu, různých gest, spořiče energie a dalších vychytávek. 

Sony se připravuje na Android 10

Dalo by se říci, že započal závod mezi všemi předními technologickými giganty. Ti se nyní budou snažit jako první přinést do svých mobilů aktualizaci na Android 10. Již nyní vás postupně informujeme o dostupnosti aktualizace na jednotlivých modelech.

Nyní se ozvala společnost Sony, která zveřejnila seznam zařízení, která se dočkají nového operačního systému Android 10. Pochopitelně se jej dočkají majitelé vlajkového modelu Xperia 1 (recenze) a Xperia 5 (recenze). Tyto dva modely budou na seznamu úplně nejvýše. Sony uvádí, že se majitelé dočkají již v prosinci.

V průběhu příštího roku se pak aktualizace na Android 10 dočkají majitelé Xperia 10 (recenze), Xperia 10 Plus (recenze), Xperia XZ2, Xperia XZ2 Compact, Xperia XZ2 Premium a Xperia XZ3 (recenze). 

Pravděpodobně se nejedná o konečný seznam podporovaných telefonů. Pokud se tedy zrovna váš model nenachází na nově zveřejněném seznamu, nezoufejte. Sony zřejmě ještě nějaké modely zařadí. 

Zdroj: blogs.sonymobile.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Ota Navrátil

VIP 15. 11. 2019, 21:21
Android aplikace

To bude hlavně dané SoC.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim