reklama

Twitter pro iOS získává vyhledávání v soukromých zprávách aktualizováno

Twitter pro iOS získává vyhledávání v soukromých zprávách [aktualizováno]
2019-10-01T19:50:31+01:00
• 1. 10. 2019

Aktualizováno 1. 10.

V srpnu jsme se dočkali oznámení od společnosti Twitter, že se testuje možnost vyhledávání v soukromých zprávách. Dnes jsme se dočkali informace, že je novinka oficiálně dostupná v iOS verzi aplikace Twitter. Když se dočkáme na Androidu, není zatím známo.

Twitter přidává filtr do žádostí o konverzaci

logo-app Twitter Developer Zdarma iOS

Původní článek 15. 8.

Twitter aktuálně testuje testuje pozastavení notifikací anebo sledování konverzace skrze notifikace. Jak se ale ukazuje, nejedná se o jediné chystané novinky, které by měly zanedlouho zamířit do stabilních aplikací napříč platformami. Sociální síť nyní oficiálně oznámila novou funkci pro soukromé zprávy.

Twitter a soukromé zprávy

Twitter již nějakou dobu nabízí možnost přímé komunikace pomocí soukromých zpráv. Bohužel se zatím jedná spíše o doplněk, kterému chybí pokročilejší funkce, i ty základní. Například dohledat nějakou konverzaci bylo do této chvíle nemožné, ale to se změní.

Sociální síť oficiálně oznámila, že se začíná testovat vyhledávání v rámci soukromých zpráv. Nečekejte pokročilé funkce jako u Googlu. Celý systém pracuje na bázi klíčových slov. Můžete tedy vyhledat konkrétní osobu nebo konverzaci obsahující konkrétní slovo.

vyhledávání

Zatím se jedná o funkci, která prochází testování. K dispozici bude u některých uživatelů iOS verze aplikace, případně webové varianty. Na Android byste tuto novinku hledali marně. Může trvat i několik týdnů, než bude vyhledávání dostupné pro všechny uživatele, ale majitelé Android mobilů si asi počkají delší dobu.

Zdroje: twitter.com, wongmjane.com, theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim