reklama

Oficiálně: Twitter testuje pozastavení notifikací aktualizováno

Oficiálně: Twitter testuje pozastavení notifikací [aktualizováno]
2019-08-14T08:05:32+02:00
• 14. 8. 2019

Aktualizováno 14. 8.

Před týdnem jsme se dozvěděli, že by Twitter mohl zavést novinku, která by umožnila pozastavit notifikace na určitou dobu. V tuto chvíli sociální síť oficiálně potvrdila, že začíná veřejně testovat tuto funkci. Zatím se objeví u některých uživatelů se systémem Android, ale není jasné, kdy se stane součástí stabilní verze aplikací a pro všechny uživatele. Pokud v sekci notifikací najdete tuto možnost, dejte nám vědět do komentářů.

Původní článek 7. 8.

Twitter každou chvíli testuje nějakou funkci, přičemž nedávno jsme se dočkali rozšíření nového tmavšího vzhledu, ale na Androidu si budeme muset nějakou chvíli počkat. Jane Manchun Wong (@wongmjane) opět hledala ve zdrojovém kódu nové verze aplikace pro Android a objevila nadcházející funkci týkající se notifikací.

Twitter testuje označování příspěvků ve vláknech [aktualizováno]

Twitter a pozastavení notifikací

Občas se může stát, že dění na Twitteru vyvolá celou smršť notifikací. V takovém případu má uživatel jen málo možností, jak utišit upozorňování. Drastickým způsobem může být vypnutí, případně se nabízí ztišení samotného mobilního telefonu. Naštěstí vývojáři pracují na novince, která by mohla nabídnout jednodušší řešení.

Jane objevila totiž funkci v rámci záložky kolem notifikací, která umožní pozastavit upozorňování na hodinu, 3 nebo 12 hodin. Novinka zřejmě bude dostupná přeš přeškrtnutou ikonu zvonečku v pravém horním rohu. Samozřejmě zde bude možnost vypnutí pozastavení.

Jakmile vyprší časový limit, notifikace se opět objeví v záložce. Samozřejmě je otázkou, jestli se tato novinka dostane do finální verze, případně jestli neprojde nějakou změnou. Někdy by stačilo u jednotlivých účtů pozastavit notifikace. Snad se něčeho podobného dočkáme.

logo-app Twitter Developer Zdarma iOS logo-app Twitter Twitter, Inc. Zdarma ANDROID

Zdroje: twitter.com, theverge.com, twitter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat