reklama

Ofici├íln─Ť: Twitter testuje pozastaven├ş notifikac├ş aktualizov├íno

Ofici├íln─Ť: Twitter testuje pozastaven├ş notifikac├ş [aktualizov├íno]
2019-08-14T08:05:32+01:00
ÔÇó 14. 8. 2019

Aktualizováno 14. 8.

P┼Öed t├Żdnem jsme se dozv─Ťd─Ťli, ┼że by Twitter mohl zav├ęst novinku, kter├í by umo┼żnila pozastavit notifikace na ur─Źitou dobu. V tuto chv├şli soci├íln├ş s├ş┼ą ofici├íln─Ť potvrdila, ┼że za─Ź├şn├í ve┼Öejn─Ť testovat tuto funkci. Zat├şm se objev├ş u n─Ťkter├Żch u┼żivatel┼» se syst├ęmem Android, ale nen├ş jasn├ę, kdy se stane sou─Ź├íst├ş stabiln├ş verze aplikac├ş a pro v┼íechny u┼żivatele. Pokud v sekci notifikac├ş najdete tuto mo┼żnost, dejte n├ím v─Ťd─Ťt do koment├í┼Ö┼».

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 7. 8.

Twitter ka┼żdou chv├şli testuje n─Ťjakou funkci, p┼Öi─Źem┼ż ned├ívno jsme se do─Źkali roz┼í├ş┼Öen├ş nov├ęho tmav┼í├şho vzhledu, ale na Androidu si budeme muset n─Ťjakou chv├şli po─Źkat. Jane Manchun Wong (@wongmjane) op─Ťt hledala ve zdrojov├ęm k├│du nov├ę verze aplikace pro Android a objevila nadch├ízej├şc├ş funkci t├Żkaj├şc├ş se notifikac├ş.

Twitter testuje ozna─Źov├ín├ş p┼Ö├şsp─Ťvk┼» ve vl├íknech [aktualizov├íno]

Twitter a pozastaven├ş notifikac├ş

Ob─Źas se m┼»┼że st├ít, ┼że d─Ťn├ş na Twitteru vyvol├í celou smr┼í┼ą notifikac├ş. V takov├ęm p┼Ö├şpadu m├í u┼żivatel jen m├ílo mo┼żnost├ş, jak uti┼íit upozor┼łov├ín├ş. Drastick├Żm zp┼»sobem m┼»┼że b├Żt vypnut├ş, p┼Ö├şpadn─Ť se nab├şz├ş zti┼íen├ş samotn├ęho mobiln├şho telefonu. Na┼ít─Ťst├ş v├Żvoj├í┼Öi pracuj├ş na novince, kter├í by mohla nab├şdnout jednodu┼í┼í├ş ┼Öe┼íen├ş.

Jane objevila toti┼ż funkci v r├ímci z├ílo┼żky kolem notifikac├ş, kter├í umo┼żn├ş pozastavit upozor┼łov├ín├ş na hodinu, 3 nebo 12 hodin. Novinka z┼Öejm─Ť bude dostupn├í p┼Öe┼í p┼Öe┼íkrtnutou ikonu zvone─Źku v prav├ęm horn├şm rohu. Samoz┼Öejm─Ť zde bude mo┼żnost vypnut├ş pozastaven├ş.

Jakmile vypr┼í├ş ─Źasov├Ż limit, notifikace se op─Ťt objev├ş v z├ílo┼żce. Samoz┼Öejm─Ť je ot├ízkou, jestli se tato novinka dostane do fin├íln├ş verze, p┼Ö├şpadn─Ť jestli neprojde n─Ťjakou zm─Ťnou. N─Ťkdy by sta─Źilo u jednotliv├Żch ├║─Źt┼» pozastavit notifikace. Snad se n─Ť─Źeho podobn├ęho do─Źk├íme.

logo-app Twitter Developer Zdarma iOS logo-app Twitter Twitter, Inc. Zdarma ANDROID

Zdroje: twitter.com, theverge.com, twitter.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim