reklama

Twitter nově s možností sledování příspěvků

Twitter nově s možností sledování příspěvků
2019-08-09T10:00:02+02:00
• 9. 8. 2019

Grafika: The Verge

Twitter testuje pozastavení notifikací u aplikace pro Android na určitou dobu, ale než se této funkce dočkáme, přichází jiná novinka, kterou si přáli mnozí uživatelé. Nově totiž již nebude komplikované sledovat dění nebo konverzaci přímo na Twitteru.

Sledování tweetů

Do této chvíle bylo poměrně nepraktické sledovat dění v rámi nějakého vlákna. Buď jste se museli nějak malou měrou zapojit do konverzace, nebo sem tam sledovat jeden příspěvek přímým klikáním nebo obnovováním. Nově půjde zapnout notifikace na konkrétním příspěvku. O této funkci jsme se prvně dozvěděli v březnu tohoto roku, tedy že prochází testováním.

Nyní Twitter novinku oficiálně představuje, respektive zahájení veřejného testování u vybraných uživatelů. Při kliknutí na konkrétní příspěvek bude moci zapnout upozorňování skrze ikonu zvonečku v horním pravém rohu. Následně si budete moci vybrat, jestli chcete být upozorňováni na všechny reakce, nebo výběr těch nejlepších necháte přímo na Twitteru.

Twitter nijak nespecifikoval, jaké podmínky nastavil u možnosti sledování nejlepších odpovědí. Zřejmě zde budou hrát roli reakce, což by ale znamenalo, že upozornění dojde s nějakým zpožděním. V tuto chvíli má být zahájeno testování u aplikací pro Android a iOS, ale ani na jednom redakčním zařízení jsme neobjevili takovou možnost. Otázka je, kdy bude funkce dostupná všem uživatelům.

logo-app Twitter Twitter, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Twitter Developer Zdarma iOS

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat