reklama

Twitter přidává filtr do žádostí o konverzaci

Twitter přidává filtr do žádostí o konverzaci
2019-10-01T09:40:53+01:00
• 1. 10. 2019

Twitter každou chvíli testuje novou funkci nebo rozšíření. Například nedávno se začalo testovat skrytí odpovědí na jednotlivé příspěvky, což má napomoci v boji se spamem nebo nenávistným obsahem. Na druhou stranu se jedná o kontroverzní novinku. Kromě toho se máme dočkat možnosti vyhledávání v soukromých zprávách. Zprávy se dočkaly jednoho zajímavého rozšíření.

Twitter s novým filtrem

Uživatelé sociální sítě Twitter čas od času musí bojovat se spamem i v případě soukromých zpráv, kde se nejrůznější účty snaží minimálně propagovat jiný obsah nebo produkty. Již nyní je v aplikacích zavedeno žádání o komunikaci, ale právě tato sekce může být přeplněna.

Dnešním dnem jsme se tak dočkali dodatečného filtru, který se snaží třídit běžné zprávy od spamu. V sekci žádosti o zprávy naleznete novou položku, přes kterou se dostanete na zprávy, které byly podezřelé nebo jinak vyčnívající. Můžete si je prohlédnout, povolit, případně smazat trvale.

V podstatě se jedná o podobnou funkci, jakou najdete u Messengeru od Facebooku, kde je taktéž dvojí sekce pro příchozí žádosti o zprávy. V tomto případě se jedná o malé rozšíření, které může být užitečné. Na druhou stranu takto můžete přehlédnout někoho, kdo vám napsal, jelikož systém chybně identifikuje zprávu jako spam. Budete tak muset kontrolovat dvě sekce.

logo-app Twitter Twitter, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Twitter Developer Zdarma iOS

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim