reklama

Vychází Android P Developer Preview 3

Vychází Android P Developer Preview 3
2019-06-17T09:27:20+02:00
• 6. 6. 2018
2

Teprve v květnu na vývojářské konferenci Google I/O byla představena druhá verze devloper preview Androidu P. Zároveň se jednalo o první veřejnou betu, která navíc byla dostupná i pro další smartphony nejen od Googlu.

Android P Developer Preview 3

Nyní vychází již třetí verze, která je zároveň dostupná v rámci beta programu. Můžeme očekávat opravu nejen designových chyb a nedodělků. Konkrétně Android P Developer Preview 3 přináší finální API pro vývojáře (API Level 28), díky čemuž mohou vývojáři začít s konečnými úpravami svých aplikací pro oficiální vydání Androidu P.

Zatím víme, že DP3 verze je dostupná pro Pixel, Pixel XL, Pixel 2 a Pixel 2 XL. Můžeme očekávat, že v dohledné době se přidají další výrobci a uvedou pro své mobily aktualizaci. Kdy se tak stane, zatím nevíme. Pokud vlastníte jeden z Pixelů od Googlu, můžete si stáhnout novou verzi ze stránek Googlu, přičemž jsou k dispozici o OTA balíčky. Případně můžete počkat na dostupnost OTA ve svém zařízení.

Dosavadní známé novinky v Androidu P

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jan Kalina

6. 6. 2018, 22:22
Android aplikace

A zase i po vidani této android p verze ačkoliv se jedná o beta verzi pro vývojáře se honor neobjevil začínám se obávat tě skutečnosti že honor 9 lite a 9 žádný android p neobdrzi max honor 10

Přemysl Vaculík

VIP 7. 6. 2018, 4:19

Zatím je brzy, stabilní Android 9 bude k dispozici až na podzim.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim