reklama

Co vás nejvíce zajímalo v roce 2023 a co se změnilo na Dotekomanie.cz

Co vás nejvíce zajímalo v roce 2023 a co se změnilo na Dotekomanie.cz
2023-12-31T13:30:33+01:00
• 31. 12. 2023

Konec roku je tady a je čas na rekapitulaci toho, co vás nejvíce zajímalo, co jste nejvíce četli a komentovali. Tento rok byl významný i pro samotnou redakci a její technologické zázemí. Relativně nedávno jsme změnili podstatnou součást naší infrastruktury a díky tomu je celé technologické zázemí v Česku, u české firmy. Návštěvníci si přechodu ani nevšimli, avšak došlo k vylepšení i v rychlosti webu a hlavně zabezpečení.

Spousta změn

Značně jsme rozšířili naše kanály, přes které vás informujeme o novinkách. V tuto chvíli nás můžete sledovat na Facebooku, X (Twitteru), Instagramu, Threads, TikToku, Telegramu, v Google Zprávách, Mastodon, LinkedIn a BlueSky. Samozřejmě podporujeme i RSS pro vaše čtečky a relativní novinkou je náš Newsletter, skrze který dostane každý týden e-mail s těmi nejzajímavějšími novinkami.

V tomto roce jsme se rozloučili s našimi aplikacemi pro mobily, ale současně jsme představili absolutní novinku, respektive reinkarnaci našeho předplatného. Můžete nás podpořit právě přes novou službu Dotekomanie Premium. Samozřejmě za to dostane patřičné výhody.

PodcastPZL 3 5888x3305x 2500x1403x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nesmíme zapomenout na náš podcast PZL, který se dobře umísťuje žebříčcích na nejrůznějších platformách. Také si vysloužil i novou grafiku. Poslouchat ho můžete ve službách jako Spotify, Soundcloud, Google Podcasts, Apple Podcasts, YouRadio talk a Seznam Podcasty.cz.

Naši službu pro měření rychlosti připojení jsme rozšířili ve spolupráci také s mapou pokrytí mobilního signálu. Největší naším projektem v tomto roce bylo spuštění e-shopu ve spolupráci s Ideal Planet. Je vidět, že jsme se nenudili a ostatně i náš web prošel změnami a vylepšeními. Nyní ale k tomu, co vás nejvíce zajímalo.

Nejčtenější články za rok 2023

Nejčtenější recenze za rok 2023

Nejkomentovanější články za rok 2023

Děkujeme za přízeň v tomto roce a přejeme vám dlouhou výdrž na jedno nabití, plný signál, rychlé připojení, spokojenost, zdraví a pohodu do dalšího roku.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat