reklama

Realme 8i jako první dostane čip Helio G96

Realme 8i jako první dostane čip Helio G96
2021-08-27T23:45:10+01:00
• 28. 8. 2021

Zdroj: Realme

Existence modelu Realme 8s byla potvrzena v nedávném úniku a společnost Realme k němu ještě hodlá připojit druhého zástupce s označením 8i. Připravovaný telefon údajně využije služeb zcela nového procesoru z řady Helio G, který firma MediaTek představila teprve v červenci. Novinka o sobě prozrazuje jak všechny klíčové specifikace, tak i konečnou podobu.

Slušný střed

Zařízení má disponovat 6,59palcovým displejem s FullHD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Drobný průstřel vlevo nahoře bude patřit 16megapixelové selfie kamerce. Osmijádrový procesor Helio G96 sice nepřinese podporu sítí 5. generace, ale jeho herní zaměření se postará o skvělý výkon. K tomu přidají 4GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 128 GB. Ovšem nelze vyloučit ani další hardwarové konfigurace.

Zadní část zabere pouze trojice fotoaparátů poskládaná z hlavního 50MPx, 2MPx hloubkového a 2MPx makro snímače. Článek baterie s kapacitou 5 000 mAh určitě dostane zatím neupřesněnou technologii rychlého nabíjení. Skener otisků prstů bude tentokrát integrován do bočního tlačítka. Spodní část konstrukce uzavře vstup pro USB-C kabel či 3,5mm jack na připojení sluchátek. Poslední otazník visí nad datem oficiálního uvedení do prodeje a konečnou cenovkou.

Realme 8i 6400x4267x

Zdroj: GSMArena.com

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim