reklama

Realme 8i jako první dostane čip Helio G96

Realme 8i jako první dostane čip Helio G96
2021-08-27T23:45:10+02:00
• 28. 8. 2021

Zdroj: Realme.com

Existence modelu Realme 8s byla potvrzena v nedávném úniku a společnost Realme k němu ještě hodlá připojit druhého zástupce s označením 8i. Připravovaný telefon údajně využije služeb zcela nového procesoru z řady Helio G, který firma MediaTek představila teprve v červenci. Novinka o sobě prozrazuje jak všechny klíčové specifikace, tak i konečnou podobu.

Slušný střed

Zařízení má disponovat 6,59palcovým displejem s FullHD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Drobný průstřel vlevo nahoře bude patřit 16megapixelové selfie kamerce. Osmijádrový procesor Helio G96 sice nepřinese podporu sítí 5. generace, ale jeho herní zaměření se postará o skvělý výkon. K tomu přidají 4GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 128 GB. Ovšem nelze vyloučit ani další hardwarové konfigurace.

Zadní část zabere pouze trojice fotoaparátů poskládaná z hlavního 50MPx, 2MPx hloubkového a 2MPx makro snímače. Článek baterie s kapacitou 5 000 mAh určitě dostane zatím neupřesněnou technologii rychlého nabíjení. Skener otisků prstů bude tentokrát integrován do bočního tlačítka. Spodní část konstrukce uzavře vstup pro USB-C kabel či 3,5mm jack na připojení sluchátek. Poslední otazník visí nad datem oficiálního uvedení do prodeje a konečnou cenovkou.

Realme 8i 6400x4267x

Zdroj: GSMArena.com

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim