reklama

Gionee finalizuje další mobilní pokus

Gionee finalizuje další mobilní pokus
2021-08-28T11:30:48+02:00
• 28. 8. 2021

Zdroj: Logodix.com

Čínský regulační úřad TENAA vydal potřebnou certifikaci pro zahájení prodeje na místním trhu modelu s kódovým označením GNS2112Y od společnosti Gionee. Tato firma se koncem roku 2018 dostala do bankrotu, ale díky kompletní restrukturalizaci se jí podařilo udržet v mobilním byznysu. Aktuální přírůstek bude velmi nenápadně připomínat Redmi Note 10.

S minimální nadějí

Zápis v databázi u něj počítá s 6,81palcovým displejem s HD+ rozlišením a proděravěným otvorem pro neupřesněnou selfie kamerku vlevo nahoře. Konkrétního dodavatele čipové sady neznáme, ale telefon požene celkem 8 jader (2.0 GHz) pod kapotou. K tomu přidají hardwarové konfigurace, které jsou zkombinovány z 4/6GB operační paměti RAM a 64/128/256GB interního úložiště. Navíc lze očekávat i podporu paměťové microSD karty.

Vzadu nepřehlédnete přisvětlovací LED diodu a tři objektivy fotoaparátu, kterým nemůžeme odepřít zpracování podobné té u modelové řady Redmi Note 10. Snímač otisků prstů zřejmě zaujímá místo v boční části konstrukce. Celkovou výdrž ovládne baterie o velikosti 3 920 mAh. Velkým mínusem se také stane operační systém Android 9.0 Pie a v prodeji mají být čtyři barevné varianty (bílá, černá, červená, modrá). Kdy poprvé vyjde na cestu nebo za jakou částku, tak to ještě nevíme.

Gionee GNS2112Y 960x640x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat