Gionee finalizuje další mobilní pokus

Gionee finalizuje další mobilní pokus
2021-08-28T11:30:48+02:00
• 28. 8. 2021

Zdroj: Logodix.com

Čínský regulační úřad TENAA vydal potřebnou certifikaci pro zahájení prodeje na místním trhu modelu s kódovým označením GNS2112Y od společnosti Gionee. Tato firma se koncem roku 2018 dostala do bankrotu, ale díky kompletní restrukturalizaci se jí podařilo udržet v mobilním byznysu. Aktuální přírůstek bude velmi nenápadně připomínat Redmi Note 10.

S minimální nadějí

Zápis v databázi u něj počítá s 6,81palcovým displejem s HD+ rozlišením a proděravěným otvorem pro neupřesněnou selfie kamerku vlevo nahoře. Konkrétního dodavatele čipové sady neznáme, ale telefon požene celkem 8 jader (2.0 GHz) pod kapotou. K tomu přidají hardwarové konfigurace, které jsou zkombinovány z 4/6GB operační paměti RAM a 64/128/256GB interního úložiště. Navíc lze očekávat i podporu paměťové microSD karty.

Vzadu nepřehlédnete přisvětlovací LED diodu a tři objektivy fotoaparátu, kterým nemůžeme odepřít zpracování podobné té u modelové řady Redmi Note 10. Snímač otisků prstů zřejmě zaujímá místo v boční části konstrukce. Celkovou výdrž ovládne baterie o velikosti 3 920 mAh. Velkým mínusem se také stane operační systém Android 9.0 Pie a v prodeji mají být čtyři barevné varianty (bílá, černá, červená, modrá). Kdy poprvé vyjde na cestu nebo za jakou částku, tak to ještě nevíme.

Gionee GNS2112Y 960x640x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat