reklama

ZTE chystá pokračování herní řady Nubia

ZTE chystá pokračování herní řady Nubia
2021-08-27T23:44:41+02:00
• 28. 8. 2021

Zdroj: Redmagic.gg

Na veřejnost začínají pomalu prosakovat první zprávy kolem herního telefonu Nubia, který pravidelně připravuje společnost ZTE ve spolupráci se značkou Tencent. Zveřejněný snímek jasně přibližuje klíčové prvky modelu Red Magic 6S Pro a v oficiální podobě by měl dorazit již v pondělí 6. září odpoledne. Čínský výrobce začne vše upřesňovat již v následujících dnech.

Bez velkých překvapení

Varianta Pro u Red Magic 6S bude vycházet ze svého předchůdce a oproti němu pochopitelně získá o něco lepší výbavu. U čelního panelu se očekává obnovovací frekvence až 165 Hz, přičemž další podrobnosti ještě nejsou upřesněny. Výkonnostní stránku obstará osmijádrový procesor Snapdragon 888+ od Qualcommu, u kterého nesmí chybět podpora sítí 5. generace díky modemu Snapdragon X60 či grafický čip Adreno 660.

O nadstandardně rychlé nabíjení se postará technologie zajišťující maximální výkon až 120 W, což nedávno přímo potvrdil záznam u certifikačního orgánu CCC z Číny. Z fotografie můžeme vydedukovat také tři objektivy fotoaparátu. Navíc zařízení by mohlo být dostupné v celosvětovém měřítku, ale s menšími úpravami. Konkrétně například s menší rychlostí nabíjení, protože trhy zde mají různě přísné požadavky. Nové informace lze vyhlížet během nejbližších dnů.

Nubia Red Magic 6S Pro 1080x1920x

Zdroj: Myfixguide.com

Zdroj: myfixguide.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim