reklama

Huawei má nové dětské chytré hodinky

Huawei má nové dětské chytré hodinky
2021-08-01T19:30:44+01:00
• 1. 8. 2021

Zdroj: Huawei

Huawei se nyní více soustřeďuje na trh s chytrými hodinkami a náramky. Například jsme se nedávno dočkali novinek jako Huawei Watch GT 2 Pro ECG nebo Huawei Band 6 Pro. Dnes zde máme pokračování v kategorii dětských hodinek. Novinka Huawei 4 Pro následuje loňský model, přičemž došlo ke změně designu. I tak jsou velmi nápadné.

Huawei přináší nové hodinky pro děti

Dětské chytré hodinky

Nové hodinky jsou vybaveny 1,41palcovým displejem typu AMOLED. Rozlišení je 320 na 360 pixelů a samozřejmě se jedná o dotykový panel. Jsou vybaveny senzory pro zrychlení, gyroskopem, okolního osvětlení a geomagnetickým senzorem. Dokonce je zde také senzor pro měření UV.

watch 4Pro specs 960x406x

Zdroj: Huawei

Operační paměť je 1 GB a pro data je určeno úložiště o velikosti 8 GB. Přední strana je vybavena 5MPx foťákem. V rámci konektivity se nabízí standardní výbava, ale navíc je zde také podpora pro LTE. Nechybí odolnost vůči vodě. Na jedno nabízí mají zvládnout přibližně dva dny.

Kromě tlačítek jsou vybaveny také dvě LED světly po stranách, což má sloužit hlavně pro osvícení okolí v noci. Hodinky mají také svou aplikaci pro mobilní telefony, přičemž rodiče mohou sledovat dítě díky obsažení GPS. Ve své podstatě se jedná spíše o miniaturní smartphone na zápěstí pro děti. Zatím nevíme, jestli i tento typ produktů zamíří na ostatní trhy. Zatím jsou dostupné na čínském trhu za cenu 998 juanů (cca 3 300 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim