reklama

Budoucí iPad Air 5 a iPad mini 6 přinesou tyto novinky

Budoucí iPad Air 5 a iPad mini 6 přinesou tyto novinky
2021-08-01T22:38:32+01:00
• 2. 8. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Objevily se další nové spekulace, které poskytují informace o nadcházejících iPadech, konkrétně o modelech iPad Air příští generace a iPad mini příští generace. Očekává se, že iPad Air 5. generace bude mít ultra-široký fotoaparát, zatímco iPad mini 6. generace dostane nový design s menšími rámečky a bez domovského hardwarového tlačítka.

iPad Air 5 a mini 6

Podle japonského webu Mac Otakara bude mít iPad Air 6 podobný design jako model iPad Pro 3 s 10,9palcovým displejem a jako biometrickou metodu autentizace bude i nadále používat Touch ID v tlačítku napájení. 

iPad

Zdroj: FoneArena

Velkou novinkou nadcházejícího modelu Air bude v oblasti zadního fotoaparátu, kde bychom měli očekávat ultra-široký senzor. Jinými slovy se údajně dočkáme duálního zadního fotoaparátu. Další možné funkce, které může Apple u modelu Air představit, jsou čtyři fotoaparáty, LiDAR, podpora 5G mmWave a procesor A15. 

iPad mini bude údajně vybaveno 8,3palcovým displejem, což bude oproti stávajícímu 7,9palcovému displeji příjemná změna. Apple bude také integrovat Touch ID do tlačítka napájení, tak jako u modelu Air. Spolu s tím lze očekávat také přítomnost USB-C namísto Lightning portu. 

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat