reklama

Huawei představil nový chytrý náramek Band 6 Pro

Huawei představil nový chytrý náramek Band 6 Pro
2021-07-30T09:30:30+01:00
• 30. 7. 2021

Huawei Band 6 Pro; Zdroj: Huawei

1

Huawei tento týden představil nové top modely. Novinky Huawei P50 a zejména pak P50 Pro budou aspirovat na nejlepší fotomobily na trhu. Bohužel nenabízí podporu sítí páté generace a také stále nemají podporu Google služeb a aplikací. Kromě těchto mobilů jsme se dočkali také chytrého náramku Band 6 Pro.

Huawei Band 6 Pro

Nový náramek navazuje na model Huawei Band 6 z dubna tohoto roku. Vzhledem ke změně názvu byste asi soudili, že dojde ke značnému pokroku ve výbavě. Například by se slušela podpora pozičních systémů nebo jiné pokročilejší funkce. Bohužel se nic takového neudálo a Huawei Band 6 Pro má pouze jeden senzor navíc.

Společnost dovybavila chytrý náramek o teplotní senzor. Díky tomu bude Huawei Band 6 Pro měřit vaši tělesnou teplotu. K tomu společnost také poupravila funkce a nabízí se například varování před vysokou nebo nízkou teplotou. Také lze získat komplexnější záznamy.

HUAWEI Band 6 Pro 880x628x

Huawei Band 6 Pro; Zdroj: Huawei

Všechny ostatní specifikace jsou totožné s původním modelem, takže se nabízí výdrž až dva týdny, pokročilejší monitorování tepové frekvence nebo okysličení krve. Cena Huawei Band 6 Pro je nastavena na 449 juanů, což je v přepočtu přibližně 1500 Kč.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

30. 7. 2021, 10:12

Ještě víc se to mohlo jmenovat jako Mi band 6.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim