reklama

Huawei Watch GT 2 Pro ECG jsou nové chytré hodinky

Huawei Watch GT 2 Pro ECG jsou nové chytré hodinky
2021-07-30T13:30:27+02:00
• 30. 7. 2021

Huawei Watch GT 2 Pro ECG; Zdroj: Huawei

Huawei tento týden představil top modely P50 a P50 Pro, přičemž jsme se dočkali i nového chytrého náramku Huawei Band 6 Pro. Přes honosnější název přináší oproti původnímu modelu jen jeden senzor navíc. Jinak specifikace jsou totožné, stejně jako design a rozměry. Kromě toho došlo na uvedení nových chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 Pro ECG.

Huawei Watch GT 2 Pro ECG

Stejně jako u náramku, i hodinky Huawei Watch GT 2 Pro ECG jsou modifikovanou verzí staršího modelu Huawei Watch GT 2 Pro ze září minulého roku. Základní specifikace jsou totožné, přičemž sám název napovídá, čím Huawei hodinky vylepšil. Nově se nabízí elektrokardiograf, přičemž se společnost chlubí, že Huawei Watch GT 2 Pro ECG je první zařízení společnosti, které obdrželo od National Medical Products Administration osvědčení o registraci zdravotnického prostředku třídy II.

specs img 1088x600x

Huawei Watch GT 2 Pro ECG; Zdroj: Huawei

Všechny specifikace jinak zůstávají stejné, jen se mírně zkrátila výdrž na jedno nabití, právě kvůli EKG. Z původních 14 dnů došlo k poklesu na 12 dnů, což není velký rozdíl. Jinak se stále nabízí i stejné provedení, tedy titan a safírové sklo.

Základní verze Huawei Watch GT 2 Pro ECG ve velikosti 46mm přijde na 2 688 jaunů, což je v přepočtu přibližně 8 900 Kč. K dispozici bude také speciální zlatí verze, kde cena poskočila na 3 088 juanů (cca 10 300 Kč).

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim