reklama

Vodafone Vánoce ve jménu neomezených dat

Vodafone Vánoce ve jménu neomezených dat
2020-11-12T12:56:17+02:00
• 12. 11. 2020

Zdroj: Vodafone

1

Mobilní operátoři se již pochlubili svými vánočními nabídkami a akcemi, přičemž O2 se soustředilo jen na lepší prodej produktů ze svého obchodu. Nabídka od T-Mobile zní poněkud lákavější, ale pokud jste čekali neomezená data v podobě dočasného dárku, Vodafone vás potěší.

Neomezená data

Vodafone tentokrát zvolil vánoční akci v podobě neomezených dat na jeden měsíc. Tento dárek platí pro tarifní zákazníky, i pro ty, kteří mají předplacenou kartu. Pro vyzvednutí dárku musí zájemce navštívit stránku vodafone.cz/vanoce v termínu od 12. listopadu do 31. ledna 2021. Je zde ale podmínka. Pro aktivaci musí mít zájemce aktivní jakýkoliv datový balíček. Nabídka platí i pro firemní zákazníky.

Vodafone Vanoce 1 1400x2067x Vodafone Vanoce 2 1400x2067x

Zdroj: Vodafone

Pokud již máte tarif Vodafone Neomezený, může se tato nabídka zdát poněkud zbytečná, ale i na ně operátor myslel. Vodafone nebude rychlost v daném termínu omezovat na 10 Mbps.

„Připravili jsme kolekci dárků, která lidem umožňuje trávit čas společně a být ve spojení, i když jsou od sebe třeba daleko. Zároveň tímto balíkem dáváme k dispozici všechny naše služby, které se hodí nejen o Vánocích, ale i před svátky nebo po jejich uplynutí, až se vrátíme do práce a děti do školy, případně částečně k on-line výuce. Jde proto o mobilní sítě, pevný internet, televizní zábavu i nabídku elektroniky. Vybere si určitě každý,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu pro nefiremní zákazníky.

V rámci vánoční nabídky se dále nabízí možnost pořízení pevného připojení k internetu s rychlostí 1 Gbps na tři měsíce zdarma. Akce pokračuje i ve službě Vodafone TV, kde se zdarma nabídne 50 oblíbených vánočních filmů včetně Popelky, S čerty nejsou žerty a dalších. Tato nabídka bude k dispozici ve speciální sekci a bude dostupná i pro zákazníky UPC TV. Vodafone také zahrnul speciální slevy na některé zařízení značek Apple a Samsung.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

David Štolba

13. 11. 2020, 11:42
Apple aplikace

Lepsi nez nic x) co kdo dostal od svyho dodavatele elektriny?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim