reklama

Revolut má konečně po 5 letech webovou verzi

Revolut má konečně po 5 letech webovou verzi
2020-09-12T21:10:32+02:00
• 12. 9. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Revolut je novodobou službou, která tak trochu nahrazuje běžné bankovní účty. Nabízí i platební karty, přičemž portfólio služeb se rozšířilo o kryptoměn a například lze i investovat do komodit a akcií. Vzhledem k podpoře Google Pay a Apple Pay se jedná o poměrně populární službu, která v současnosti má již silnou konkurenci. Dokonce i Apple se pustil do tohoto sektoru a Google má podobné plány. Od svého založení měl Revolut jen aplikace pro Android a iOS. Nyní jsme se dočkali webové verze.

Revolut na webu

Nezaznamenali jsme, že by se společnost pochlubila webovou verzí, možná se teprve chystá plnohodnotné představení. I tak je novinka dostupná na adrese app.revolut.com, informuje Ondřej Peroutka na svém Twitter účtu. Nečekejte stejné možnosti jako v případě aplikací pro smartphony.

Screenshot 81 403x630x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Samotné přihlášení do webové verze probíhá skrze zadání telefonního čísla, s kterým máte spárovaný účet. Následně Revolut odešle bezpečnostní kód na e-mail nebo SMS zprávou. Po zadání musíte použít ještě svůj PIN do aplikace. Následně máte přístup k velmi základním funkcím.

Screenshot 82 1291x629x revolut

Revolut; Zdroj: Dotekomanie.cz

Jak vidíte na obrázku výše, k dispozici jsou jen přehledy aktuálních zůstatků a také možnost si prohlédnout transakce. Kromě toho lze zablokovat platební karty. Více funkcí zde zatím není k dispozici a je otázkou, kdy a jestli se dočkáme. Minimálně se tak nabízí nová možnost prohlédnout si stav svého účtu.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jiří Kuchta

14. 9. 2020, 10:57

Sláva! Vytisknout nějaký přehled o výdajích bude jednodušší.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim