reklama

iPhone 12 série má problémy s výpadky LTE a 5G

iPhone 12 série má problémy s výpadky LTE a 5G
2020-12-03T11:30:56+02:00
• 3. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Další problémy spjaté s novou modelovou řadou iPhone 12 hlásí řada majitelů. Jelikož se jedná o první Apple telefony, které disponují 5G modemy, dalo se tak trochu očekávat, že podobné potíže ze začátku budou viděny. A problematika se týká právě 5G konektivity. 

iPhone 12 série trpí na vážnou chybu

Na sociálních sítích si čím dál více lidí stěžuje na problémy s LTE a 5G připojením. Konektivita podle jejich slov vypadává i v místech, která jsou velmi dobře pokryta signálem. Poměrně zajímavé je, že u některých uživatelů dochází pouze k poklesu signálu, zatímco u některých pro změnu k úplné ztrátě. 

iPhone 12 mini

Zdroj: Dotekomanie.cz

Ozvala se řada uživatelů, která na Twitteru popisovala průběh. Jakmile některým signál poklesl či se úplně ztratil, stačilo chvíli počkat a vše se vrátilo automaticky do normálu. Pak tu máme uživatele z druhé řeky, kteří museli dokonce deaktivovat mobilní data, telefon restartovat nebo rovnou vyjmout SIM kartu. Kdyby vás napadlo, že problém může být pouze v případě automatického přepínání LTE a 5G, tak vás musím opravit. Potíže se totiž objevují i v případě nastavení jen LTE či 5G.

S největší pravděpodobností ale půjde o softwarovou chybu, takže je jen otázkou času, než Apple připraví opravný instalační balíček. Potýkáte se se stejným problémem? Dejte nám vědět do komentářů!

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Jeřábek

3. 12. 2020, 13:06

Je to apple takže je to vlastnost a kvalita 😂

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim