reklama

WhatsApp dostává podporu Messenger Rooms v beta verzi

WhatsApp dostává podporu Messenger Rooms v beta verzi
2020-05-16T16:30:53+01:00
• 16. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Možná si ještě pamatujete na ohlášení společnosti Facebook, že jednou bude možné komunikovat mezi platformami Messenger, Instagram a WhatsApp. Nedávno jsme se dočkali představení novinky Messenger Rooms, což je v podstatě videochat až pro padesát lidí najednou. Nyní se ukazuje první integrace v rámci platformy WhatsApp, což může být první náznak skutečného propojení.

Messenger Rooms a WhatsApp

Webu WABetainfo se podařilo objevit, že WhatsApp získává podporu pro službu Messenger Rooms, která je již nyní dostupná pro všechny v rámci komunikační platformy Messenger. Konkrétně WhatsApp dostane zkratky, přes které budete moci vytvořit novou místnost.

WA MESSENGERROOMS NUX ANDROID 1080x2034x WA ROOMS SHORTCUT ANDROID 1080x2033x WA CREATECALL ROOM 1080x1796x

Zdroj: wabetainfo.com

Jde vidět, že WhatsApp dostane možnost vytvoření nové místnosti snad na každé obrazovce, ale jedná se jen o zkratky. To znamená, že v tuto chvíli budete muset použit aplikaci Messenger, do které budete odkázáni. Možná se jedná o první krok, přičemž někdy v budoucnu bude možné vše uskutečnit skrze WhatsApp.

WA SHARESHEET ROOMS ANDROID 1080x894x

Zdroj: wabetainfo.com

Novinka je dostupná v rámci beta programu, přičemž i tak je dostupnost omezena na několik zemí a uživatelů. WhatsApp tak vlastně spustil omezený beta test. Do stabilní verze se Messenger Rooms asi dostane do několika týdnů, možná měsíců.

Zdroje: androidpolice.com, wabetainfo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim