reklama

Xperia 3 bude mít protáhlý a zahnutý design

Xperia 3 bude mít protáhlý a zahnutý design
2019-11-13T16:30:32+01:00
• 13. 11. 2019
1

Sony se stále moc nedaří, a to i přes to, že poslední top modely si vedou poměrně dobře v recenzích. I u nás jsme při testování zpozorovali u top modelů Xperia 1 (recenze) nebo Xperia 5 (recenze) posun k lepšímu. Nyní se ale ukazuje, že je v přípravě další novinka, která by mohla přesvědčit některé zákazníky. Má se jmenovat Xperia 3 a nabídne o trochu jiný design, než současné top modely.

Xperia 3 ve staronovém těle

V tuto chvíli jsou k dispozici jen dva obrázky, které unikly na internet. Některé zdroje naznačují, že by se mělo jednat o top model, jelikož dojde na použití procesoru Snapdragon 865, který bude představen na začátku prosince. Bohužel bližší informace nemáme, ale soudě na základě uniklých obrázků, stále zde půjde o známý protáhlý design, přičemž displej bude mít poměr stran 21:9 (7:3).

Xperia 3

Z pohledu designu je rozhodně zajímavější pohled ze strany, jelikož to vypadá, že se Sony tak trochu vrátí v čase a nabídne prohnutá záda. Takovou konstrukci jsme mohli vidět na levném smartphonu Sony Xperia J (recenze), jenž byl na trh uveden v roce 2013.

Na obrázku je také vidět, že Sony zůstane u čtečky otisků prstů na boční straně. Kromě toho ale lze vidět, že na zádech vystupuje modul s foťáky. Pravděpodobně se opět dočkáme tří senzorů. Zatím ale nemáme k dispozici bližší informace, ani datum uvedení. Je možné, že si Sony nechává tuto novinku až na veletrh CES nebo MWC v příštím roce.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Soukup

13. 11. 2019, 18:26
Android aplikace

Že by se konečně Sony došlo, že hnusné nudné placky nikdo kupovat nebude

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim