reklama

Samsung si registroval název SAMOLED

Samsung si registroval název SAMOLED
2019-11-13T15:00:38+01:00
• 13. 11. 2019

Jihokorejská společnost Samsung již pracuje na svém novém vlajkovém modelu Galaxy S11 (pravděpodobný název). Díky tomu, že veškeré práce začínají, objevuje se na internetu čím dál tím více informací. Tak například, podle korejského úřadu pro duševní vlastnictví si Samsung nechal registrovat nový název SAMOLED.

Galaxy S11 s opět novým displejem

V praxi to znamená, že zobrazovací panel top modelu opět změní svůj název. V samostatné zprávě, která se objevila na sociální síti Twitter, bude telefon také nabízen v černé, šedé a modré barvě. Naopak levnější a menší varianta Galaxy S11e by se měla prodávat v modré, šedé a růžové.

Když Samsung představil současný vlajkový model Galaxy S10, pochlubil se s novým displejem pod názvem Dynamic AMOLED. Jednoduše řečeno jde pořád o OLED panel, ovšem s tím rozdílem, že podporuje HDR10+ a super vysokou hustotu pixelů při 526ppi. SAMOLED by měl ovšem nabídnout zlepšený Infinity-O displej, který by mohl být vybaven i vyšší obnovovací frekvencí. 

Zatím se tedy jedná jen o odhad, ale je možné, že Samsung také nabídne minimálně 90Hz panel. Proto není divu, když se dočkáme i nového pojmenování displeje. Samozřejmě je otázkou, jestli se nejedná jen o úpravu původního označení Super AMOLED, které je na trhu již delší dobu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim