reklama

Aplikace Google Fit získává tmavý vzhled

Aplikace Google Fit získává tmavý vzhled
2019-07-12T11:27:35+02:00
• 12. 7. 2019

Finální verze Androidu 10 se blíží, přičemž jsme se dočkali páté beta verze Androidu Q, která měla drobné komplikace, ale již bylo vše vyřešeno. Novinek je mnoho, ale tou nejviditelnější je rozhodně tmavý režim pro celý systém. Google se také zaměřuje na tuto změnu u svých aplikací a služeb, přičemž naposled se objevila tmavá verze webového Google Keep. Nyní je na řadě další aplikace, Google Fit.

Google Fit

Aplikace Google Fit byla od svého začátku v bílém provedení, přičemž se používaly jen doplňkové barvy. Přechod na tmavý režim tak nebyl příliš komplikovaný. Tmavý vzhled je k dispozici ve verzi Google Fit 2.16.22. Jak můžete vidět níže, nejde o úplně černou barvu, ale jen šedou, ale i tak se jedná o příjemnější pohled, zejména v noci. Google si nechal záležet i na widgetu, takže se přechod dá považovat za kompletní.

 

Bohužel aplikace Google Fit nedisponuje jakýmkoliv přepínačem mezi vzhledy. Zde tedy záleží na systémovém nastavení Androidu, podle kterého se volí vzhled aplikace. Někteří ale reportují, že mají v nastavení možnost přepínání, přičemž má být k dispozici i nastavení podle režimu úspory baterie.

Google asi některé možnosti zapne až vzdáleně ze strany serverů. Již nyní byste měli mít k dispozici tento vzhled na novějších verzích systému, pokud obsahuje podporu tmavého vzhledu. Pokud ještě nemáte a ani nejnovější aplikace nepomáhá, musíte si počkat, až Google tuto funkci zapne vzdáleně.

logo-app Google Fit Google Inc. Zdarma ANDROID

APK ke stažení – instalujete na vlastní riziko

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim