Aplikace Fotoaparát Google získá McFly mód

Aplikace Fotoaparát Google získá McFly mód
2019-07-05T06:44:13+02:00
• 5. 7. 2019
2

Google právem patří mezi výrobce smartphonů s nejlepšími foťáky na trhu. Dokázal to například u posledního modelu Pixel 3 (recenze), kdy doslova dělá kouzla s jedním senzorem na zádech. Jiní výrobci potřebují dva a více foťáků, aby se aspoň trochu přiblížili ke kvalitám Pixel mobilů. Na druhou stranu se Google nikdy nezaměřoval na aplikaci Fotoaparát, tedy ne v ohledu nabídky mnoha funkcí. Na druhou stranu u každé iterace mobilů od Googlu se dočkáme minimálně jedné nové funkce. Jedna z nich byla nyní spatřena.

McFly jako videa pozpátku?

Včera jsme vás informovali, že Google dá přednost Night Sight před panoramaty. Verze 6.3 obsahuje ještě menších změn ohledně přisvícení displejem při použití přední kamery za zhoršených světelných podmínek. Jde ale jen o grafické úpravy. Na druhou stranu se chystají tipy na lepší selfie fotografie. Na základě analýzy obrazu vám aplikace doporučí, co byste měli udělat, abyste docílili lepšího výsledku.

Dále aplikace již obsahuje zmínku o Pixelu 4, ale není to nic překvapivého, když Google v podstatě ukázal tento model. Z oficiálního renderu již nyní víme, že Pixel 4 bude disponovat dvěma foťáky na zadní straně. Aplikace Fotoaparát ale obsahuje zmínku o módu McFly. Bohužel zde nejsou jakékoliv další dodatečné informace o novém režimu aplikace, ale dá se něco odhadnout z kódového označení.

Nové Pixely

McFly je zřejmě reference na postavu Marty McFly z filmu Návrat do budoucnosti. Na základě tohoto redaktor webu 9to5google odhaduje, že se bude jednat o možnost natočení videa a následného přehrání pozpátku. Abyste v dnešní době docílili něčeho podobného, budete potřebovat dodatečnou aplikaci na editaci. U aplikace Fotoaparát Google se zřejmě bude jednat o dodatečnou funkci.

S největší pravděpodobností se dočkáme ještě nějakého vylepšení pro Pixely 4, ale zatím zde nemáme jakékoliv náznaky. Můžeme ale odhadovat, že veškerá kouzla se odehrají v algoritmech pro zpracování fotografií.

Zdroje: 9to5google.com, androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Václav Mynařík

12. 7. 2019, 10:37

Tak jsem to zkoušel nainstalovat na honor 9 lite, a vono nic. ????

alois navratil

5. 7. 2019, 14:39

waaaaauuuu! honem vsichni pro pixel…

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat