reklama

Pixel 4 – Google potvrzuje vzhled mobilu aktualizováno

Pixel 4 – Google potvrzuje vzhled mobilu [aktualizováno]
2019-06-12T20:40:12+02:00
• 12. 6. 2019
5

Aktualizováno 12. 6.

Měsíce před představením jsou zde nejrůznější úniky, nekvalitní fotografie a nespočet renderů. Tentokrát Google vzal všem vítr z plachet, jelikož přes svůj oficiální Twitter účet @madebygoogle zveřejnil render Pixelu 4. Konkrétně ukázal jen zadní stranu, ale můžeme vidět poměrně výrazné umístění zadní duální sestavy foťáků, kde se najdou dodatečné senzory a LED indikace. Navíc si můžete všimnout, že nejde vidět čtečka otisků prstů. Předpokládáme, že bude integrovaná do displeje.

Na druhou stranu si Google sem tam dělá srandu, takže ani v tomto případě si nejsme úplně jistí, jestli to myslí vážně. Rozhodně zatočil se spekulacemi.

Původní článek 10. 6.

Americká společnost Google dělá bezesporu zajímavé telefony. Bohužel pro ní má v posledních letech velký problém s brzkými úniky. Například u loňského modelu Pixel 3 uniklo před oficiálním uvedením tolik informací, že už jsme takřka věděli, s čím budeme mít tu čest.

Dnes tomu jsou zhruba čtyři měsíce od chvíle, kdy společnost představila svůj vlajkový model. A právě dnes se na internetu objevila zbrusu nová informace, která velmi podrobně ukazuje možnou podobu připravovaného modelu Google Pixel 4.

Google Pixel 4 a jeho možná finální podoba

Přiložené obrázky původně pocházejí od Pricebaba a OnLeaks. Samozřejmě se jedná pouze o vytvořené rendery a prototypové schémata, ovšem i přesto si zahraniční server Android Central troufá říci, že již nyní máme velkou představu o tom, jak bude novinka skutečně vypadat. 

Přední strana telefonu není v těchto schématech jasně viditelná, ovšem umístění mikrofonu pro telefonní hovory naznačuje, že se zde bude nacházet výřez v displeji. Otázkou pochopitelně jak, o jak velký výřez se bude jednat. Uniklé obrázky ale odhalují hlavně zadní stranu.

Ta se zdá být vyrobena kompletně ze skla, přičemž design doplňuje „plotýnkové“ rozložení fotoaparátů. Jedná se o téměř totožné rozpoložení, o kterém se nyní spekuluje v případě připravovaného iPhonu 11. Ovšem v případě Pixelu 4 bychom se měli dočkat minimálně dvou čoček, což je samozřejmě velký krok dopředu. 

Osobně jsem zvědav, jakým způsobem Google duální fotoaparát podchytí, protože v současné době jen jedna čočka dokáže vyprodukovat naprosto fenomenální snímky. Nicméně, viditelný je také konektor typu USB-C a tlačítka pro zapnutí / vypnutí displeje a regulaci hlasitosti. Jednu věc ale nevidíme – čtečku otisků prstů. Ta je zřejmě v displeji.

Zdroje: androidcentral.com, twitter.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Hlavně ať tam není to plotýnkove rozložení, nic hnusnějšíjo jsem nikdy neviděl, bohužel jak znám Google tak je to téměř tutovka 😀

Tomáš Pavlík

10. 6. 2019, 21:44
Android aplikace

Zezadu vidím ten naprosto odpornej čtverec určený pro fotoaparáty, který jsem viděl už u renderů nových iPhonů. Pochybuji tedy že se jedná o seriózní únik informací.

Přemysl Vaculík

10. 6. 2019, 19:54

Tak právě o tomto se vyjádřil jeden z důvěryhodných zdrojů, že to je fake :D

Martin Jeřábek

10. 6. 2019, 21:42

Já už fakt nevím :D asi obojí fake :D lepší počkat na oficiální vydání.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim