reklama

Samsung Galaxy Note 10 nabídne čtyři fotoaparáty a nové technologie

Samsung Galaxy Note 10 nabídne čtyři fotoaparáty a nové technologie
2019-03-01T12:23:29+02:00
• 1. 3. 2019
2

Delší dobu se na internetu spekulovalo, jak vlastně budou nové vlajkové modely od společnosti Samsung vypadat a co přesně nabídnou. Těchto kousků jsme se ale konečně dočkali a musíme přiznat, že model Galaxy S10 se jihokorejskému výrobci skutečně povedl. 

První dojmy z novinek Galaxy S10 a S10+

Nyní ale vyhlížíme další kousek pod názvem Samsung Galaxy Note 10. Tohoto modelu bychom se měli dočkat již v průběhu druhé poloviny letošního roku. Samozřejmě i v tomto případě bude platit, že půjde o prémiový model – takže si za něj slušně připlatíme (pravděpodobně). Na druhou stranu by měl nabídnout funkce, jako žádný jiný telefon na trhu. 

Samsung Galaxy Note 10 bude pokročilejší vlajkový model

Předpokládá se tedy, že půjde o pokročilejší model Galaxy S10, akorát s tím rozdílem, že Note 10 nabídne nové funkce a technologie. Samsung Galaxy Note 10 by měl navíc nabídnout větší a kvalitnější displej. S největší pravděpodobností můžeme očekávat 6,6palcový zobrazovací panel. 

Galaxy Note9

I v tomto případě můžeme očekávat přítomnost čtečky otisků prstů v displeji, tak jako u Galaxy S10 a Galaxy S10+. Pokud jde o fotoaparát, Note 10 údajně nabídne pokročilejší zpracování fotografií, přičemž k dispozici bude hned čtveřice zadních fotoaparátů. 

Bohužel v současné chvíli nevíme, zda Samsung představí model Note 10 s podporou 5G sítí. Vzhledem k tomu, že většina výrobců své telefony vybavuje 5G modemem, je přítomnost modulu vysoce pravděpodobná. Co se ostatních hardwarových specifikací týká, ani zde nejsme o nic moudřejší. Nevíme tedy, jak velká operační paměť bude k dispozici a ani neznáme detaily o použitém procesoru.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Filip Adámek

1. 3. 2019, 23:38

Naprosto souhlasím. Zbytečný článek 👎

Tento článek má informativní hodnotu nula, je uvařený z vody a vhodný do období okurkové sezóny, kdy není o čem psát. Kdyby tu nebyl, nic se neděje a o nic by nikdo nepřišel, jen o by měl, asi zřejmě atd…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim