Oficiálně: Samsung Galaxy Note 10 se představí 7. srpna

Oficiálně: Samsung Galaxy Note 10 se představí 7. srpna
2019-07-02T05:27:06+02:00
• 2. 7. 2019

Dříve Samsung představoval svůj top model řady Galaxy Note po letních měsících, ale v poslední době se uvedení posunulo na polovinu letních prázdnin. Ani letos to nebude jinak. Samsung dnes zveřejnil přesné datum i čas, kdy bude novinka Galaxy Note 10 představena.

Samsung Galaxy Note 10

Společnost Samsung uvedla, že modely Galaxy Note 10 budou představeny 7. srpna ve 22 hodin našeho času. Rovnou píšeme modely, jelikož se spekuluje rovnou minimálně o dvou zařízeních. K dispozici by měl být základní model Samsung Galaxy Note 10 a k tomu minimálně ještě Samsung Galaxy Note 10+. Právě druhý zmíněny smartphone by měl nabídnout o něco lepší specifikace, měl by být větší a k dispozici bude i slot na paměťovou kartu.

Spekuluje se také o verzi Samsung Galaxy Note 10 Pro, která by zřejmě měla nabídnout navíc 5G konektivitu. Zde se dá předpokládat omezená dostupnost. Pokud dojde na představení, zřejmě nejvyšší varianta nezamíří na český trh. Co se týče některých vlastností, tak se samozřejmě budou nabízet nejvyšší specifikace, ale asi dojde na absenci konektoru pro sluchátka.

Samsung Galaxy Note 10+ zřejmě na první snímcích

Dále bychom mohli očekávat vylepšené fotografické schopnosti, čtečku otisků prstů v displeji nebo vylepšený stylus S Pen. Dokonce se spekuluje o rychlém nabíjení. Sice Samsung představil 100W řešení, ale nepředpokládáme, že bychom se takové hodnoty dočkali, možná bude k dispozici poloviční hodnota. Do prodeje by měly novinky zamířit krátce po uvedení.

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat