reklama

Nokia 6.2 v přípravě, také s dírou v displeji

Nokia 6.2 v přípravě, také s dírou v displeji
2019-01-11T16:29:42+01:00
• 11. 1. 2019

Nový rok ještě ani pořádně nezačal a už nyní se výrobci předhánějí, kdo rychleji představí nový smartphone. Již v loňském roce jsme zmiňovali, že právě tento rok bude pro HMD Global, respektive Nokii velmi důležitý.

Očekává se totiž příchod hlavního modelu, který by měl nabídnout slušnou cenu a velmi dobré hardwarové specifikace. Tohoto kousku se však dočkáme až o něco později. Pojďme se tedy zaměřit na to, co si pro nás Nokia chystá v horizontu několika týdnů. 

Nokia 6.2 nabídne zajímavé specifikace

Na internetu se nyní objevila informace, že se společnost HMD Global chystá představit nástupce modelu Nokia 6.1. V tomto případě by se mělo jednat o přístroj pod názvem Nokia 6.2. Na sociální síti Twitter se dokonce objevily i údajné hardwarové specifikace. 

„Nokia 8.1 Plus“

Podle twitterového příspěvku bychom se měli dočkat poměrně zajímavého telefonu. Nokia 6.2 by totiž měla nabídnout 6,2palcový displej s dírou, kde bude umístěna kamerka. V podstatě by se mělo jednat o podobný model jako výše vyobrazený render chystané Nokie 8.1 Plus. Srdcem celého telefonu by se pak měl stát procesor Snapdrahon 632 od společnosti Qualcomm. Pro dočasně spuštěné aplikace a dokumenty bude připravena operační paměť s kapacitou 4 nebo 6 GB. 

Na zadní straně telefonu by se měl nacházet duální 16megapixelový fotoaparát, přičemž druhý nabídne optickou stabilizaci. Nokia OZO Audio je pak samozřejmostí. Nokia 6.2 by s největší pravděpodobností měla být představena v Číně, a to v průběhu měsíce ledna. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim