reklama

Coolpad Dyno aneb hodinky přizpůsobeny dětem

Coolpad Dyno aneb hodinky přizpůsobeny dětem
2019-01-11T13:44:26+02:00
• 11. 1. 2019

Upřímnost je vždy na prvním místě, tudíž bychom lhali, kdybychom prohlásili, že společnost Coolpad je často spojována s kvalitními a špičkovými produkty. Její chytré telefony samozřejmě díru do světa neudělají, na druhou stranu splňují to, co od nich trh vyžaduje – nabízí nízkou cenu a poměrně dobré hardwarové specifikace. 

Coolpad se rozhodl v tomto směru i nadále pokračovat, proto se rozhodl na právě probíhající konferenci CES 2019 představit hodinky Dyno určené přímo dětem. Výrobce tyto hodinky představoval až s neuvěřitelným nadšením, což je ve výsledku skvělé, že má společnost ze svého nového směru takovou radost. 

Coolpad Dyno pro děti v každém směru

Chytré hodinky Dyno jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce vhodné pro děti ve věku pět až devět let. Hodinky samozřejmě nabízí pestré barvy, zakoupit si je tak můžete v růžové či modré variantě. Nebude tedy těžké uhodnout, která z nabízených variant je zaměřená na chlapce a dívky. 

Dyno je vybaveno také speciálním prostředím Core UI, které dává jasně najevo, komu hodinky patří – dětem. Systém je totiž plný dinosaurů, jasných barev a poměrně roztomilých kreseb. Kromě toho jsou hodinky velmi bezpečné a odolné. 

Řemínky jsou samozřejmě vyrobeny ze silikonu a konstrukce hodinek je odolná proti vodě – zaručuje přítomná certifikace IP65. Nejde tedy o produkt, který byste mohli ponořit přímo do vody, na druhou stranu klasické postříkání vydrží. 

Jedná se o skutečně kompletní chytré hodinky, které jsou vybaveny baterií s kapacitou 605 mAh. Díky tomu dokáží hodinky pracovat jeden den na jedno nabití. Přítomný software je nejen pěkný, ale také velmi rychlý.

Vaše dítě bude moci uskutečňovat hovory a textové zprávy, přičemž jej budete moci sledovat pomocí GPS technologie. V tomto případě však není k dispozici žádný wear OS či Obchod Play. K dispozici jsou tak pouze jednoduché aplikace, které bohatě malým dětem postačí. 

Coolpad Dyno bude v prodeji za 150 dolarů, což je v přepočtu asi 3 300 Kč bez DPH. Tyto hodinky budou k dostání od 28. ledna letošního roku, a to na stránkách coolpad.com.

Zdroj: androidcentral.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat