reklama

Pro Apple Watch se údajně chystají světelné řemínky

Pro Apple Watch se údajně chystají světelné řemínky
2019-01-11T16:21:58+01:00
• 12. 1. 2019

Apple Watch lze jednoznačně označit nejen za chytrý produkt, ale také za módní doplněk. Není tedy divu, že se pro chytré hodinky s logem nakousnutého jablka vyrábí hned celá řada různého příslušenství. 

Majitelé Apple Watch si tak mohou vybrat z celé škály řemínků, různých pásků, krytů a nabíječek. S naprosto chladnou hlavou můžeme prohlásit, že se tento produkt skvěle hodí ke každé příležitosti – pokud si jej tedy vybavíte vhodnými řemínky. 

Apple Watch se možná dočkají nových řemínků

Hlavním důvodem, proč o příslušenství pro Apple Watch píšeme, je, že se na internetu objevil zcela nový patent pod názvem „Watch glow light band”. Velmi jednoduše řečeno, Apple ve svém podaném patentu detailně popisuje použití takzvaných světelných trubic, které by se měly nacházet přímo na řemínku pro Apple Watch.

 

Ve své podstatě by se na řemínku mělo nacházet speciální světelné vlákno, na jehož každém konci bude k dispozici LED dioda. Ve druhém patentu pak Apple zmiňuje stejné vlákno s vícero diodami – v tomto případě by vlákno mělo šroubovitý tvar. V praxi by pak byl řemínek využíván zejména u cyklistů, kteří by se mohli ve zhoršených světelných podmínkách zvýraznit. Samozřejmě ale nejde o jediné využití. 

Zdroj: appleinsider.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim