reklama

Samsung Galaxy S10 (Plus) na neoficiálních renderech aktualizováno

Samsung Galaxy S10 (Plus) na neoficiálních renderech [aktualizováno]
2018-12-05T12:45:22+00:00
• 5. 12. 2018
Thumbnail

Aktualizováno 5. 12.

Představení nového top modelu od Samsungu se blíží a nyní již například víme, že minimálně u jednoho modelu bude k dispozici 5G konektivita. Na tiskové konferenci Qualcommu doslova zaznělo, že se takový model objeví u amerických operátorů, kteří již nyní testují 5G síť v reálných podmínkách. Zatím neunikly fotografie Galaxy S10 (Plus), ale již jsou k dispozici rendery založené na CAD schématech a jiných informacích. Vypadá to, že Samsung ještě neskončil s konektorem na sluchátka. Bohužel se zřejmě pustí do displejů s dírou, kde budou umístěny přední foťáky a senzory.

Aktualizováno 26. 11.

Jak jsme vás již několikrát informovali, společnost Samsung má před sebou hlavní cíl – představit finální verzi vlajkového modelu Galaxy S10. Datum oficiálního představení se pomalu blíží, a tak není divu, že se na internetu objevuje čím dál tím více indícií. 

Nyní jsme se dozvěděli, že model Galaxy S10 byl v Rusku certifikován. Jak je ale u podobných certifikací běžné, žádné podrobnosti o hardwarových specifikacích jsme se nedozvěděli. Nicméně víme, jaké označení Samsung u svých vlajkových modelů použije.

Díky nové certifikaci jsme se dozvěděli, že model SM-G975F a SM-G975X bude prezentován jako Galaxy S10+. Kromě toho bude k dispozici i model DS SM-G975F, což by měla být dualSIM varianta Galaxy S10. Díky tomu také získáváme možnost sledovat informace o konkrétních modelech ještě před uvedením.

Podle spekulací by nový vlajkový model s logem Samsungu měl nabídnout displej o velikosti 6,4 palců, jenž zaujme až 93,4 % přední plochy. Srdcem celého telefonu by pak měl být procesor Exynos 9820 nebo Snapdragon 8150 (v závislosti na trhu). K dispozici by mělo být až pět fotoaparátů, baterie s kapacitou 4 000 mAh a Android 9 Pie. K oficiálnímu představení pak dojde na MWC 2019.

Původní článek 13. 11.

O nadcházející generaci jakéhokoliv smartphonu se mnohdy začíná bavit ihned po představení aktuální generace. Zpočátku se jedná spíše o odhady, přičemž mnozí spíše popisují zařízení, které by si přáli. Následně dojde k menšímu útlumu spekulací a několik měsíců před uvedením novinky se začne s úniky a konkrétnějšími spekulacemi. Nyní vše pomyslně odstartoval Evan Blass (@evleaks).

Galaxy S10 bez výřezu, ale dírou

Evan Blass na svém Twitter účtu nastínil několik detailů, které můžeme očekávat u Galaxy S10. Sice dojde na uvedení více zařízení, ale u jednoho z nich můžeme očekávat displej typu Infinity-O. To znamená, že místo výřezu pro kamerku a podobně nabídne díru, kde bude vše schované. Ostatně o tomto displeji informoval i sám Samsung na své konferenci při příležitosti uvedení prvního flexibilního displeje.

Samsung Galaxy S10

Fanouškovský render

Kromě toho máme očekávat čtečku otisků prstů v displeji, která bude využívat ultrasonické technologie od společnosti Qualcomm. Na zadní straně se bude nacházet sestava tří foťáků – normální, širokoúhlý a foťák se zoomem. Vše bude doplněno novou grafickou nadstavbou One UI. Ta bude ostatně odstupná i pro starší modely.

Nyní můžeme očekávat, že se v dohledné době objeví rendery, nekvalitní fotografie a postupem času kompletní specifikace.

Zdroje: twitter.com, newsbeezer.com, phonearena.com, phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit