reklama

OnePlus 5/5T: poslední beta OxygenOS přináší (nejen) podporu Treble

OnePlus 5/5T: poslední beta OxygenOS přináší (nejen) podporu Treble
2018-07-05T08:00:11+01:00
• 5. 7. 2018
2

Není to tak dlouho, co jsme informovali o tom, že se chystá podpora Project Treble pro OnePlus 5 a 5T. Uživatelé zmíněných zařízení mají nyní důvod k radosti, jelikož poslední veřejná beta verze právě s podporou Treble přichází. Nejedná se navíc o jedinou novinku.

Celá aktualizace se nese v duchu designových změn uživatelského rozhraní, přičemž je patrný náznak pozvolných příprav na Android P. Design OxygenOS po aktualizaci víceméně odpovídá podobě systému na poslední beta verzi Androidu P na OnePlus 6.

Změna se dotkla například panelu rychlých přepínačů v notifikační liště, kde si lze všimnout nových ikonek. Stejně tak jsou nové ikonky patrné v nastavení. U nastavení chvíli zůstaneme, pokud se totiž podíváme do nastavení displeje, nalezneme zde dlouho žádanou funkci. Uživatelé se konečně mohou zvolit vlastní akcentní barvu motivu, namísto dosavadních, poněkud nudných, osmi možností.

Kromě samotného systému se redesignu dočkala i vestavěná aplikace počasí a s ní související widget. Bezpochyby nejvýznamnější je však již zmíněná podpora Treble, a to zejména z hlediska budoucích aktualizací.

Zdroje: androidpolice.com, forums.oneplus.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Petr Kratochvil

5. 7. 2018, 18:48
Android aplikace

Skvela zprava.At si kazdy rika co chce OP se zatim snazi.

Přemysl Vaculík

VIP 5. 7. 2018, 21:01

Jen je škoda, že tam nedali seamless update.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim