OnePlus slibuje pro všechny telefony dva roky aktualizací

OnePlus slibuje pro všechny telefony dva roky aktualizací
2018-06-29T09:25:20+02:00
• 29. 6. 2018

OnePlus patří k těm výrobcům, kteří poměrně dbají na svědomité poskytování aktualizací a především bezpečnostních záplat. Přestože v minulosti byly u některých modelů s tímto určité problémy, stále si nemají uživatelé na co stěžovat, v porovnání s konkurencí.

Ve čtvrtek na svém fóru OnePlus seznámilo uživatele s podrobnými aktualizačními plány. Ty jednoznačně definují, které modely budou jak dlouho dostávat jaké aktualizace.

Aktualizace 2 roky, záplaty 3 roky

Celý plán v originále nese název OnePlus Software Maintenance Schedule a jak již bylo zmíněno, definuje konkrétní rozvrh budoucích aktualizací všech modelů. Všechny telefony OnePlus čeká, počínaje datem uvedení na trh, celkem dvouletá plnohodnotná softwarová podpora.

Každé dva měsíce poskytne výrobce aktualizaci, která přinese především poslední bezpečnostní záplaty a opravy chyb. Jak je již u výrobce zvykem, dočkáme se zpravidla s každou aktualizací i několika nových funkcí. Dvouletá podpora pak počítá i s novými verzemi Androidu, což je zcela jistě potěšující informace.

Tento plán nabývá okamžité platnosti a týká se telefonů OnePlus 3/3T, OnePlus 5/5T a OnePlus 6, tedy všech vydaných od roku 2016. Jelikož se už OnePlus 3 a 3T blíží ke konci této lhůty, určil výrobce letošní listopad jako poslední měsíc, kdy se tato zařízení dočkají významnějších aktualizací.

Po skončení dvouletého poskytování novinek bude OnePlus ještě další rok pokračovat v dodávání bezpečnostních záplat, opět každé dva měsíce. Všechny telefony mají tedy oficiálně garantovanou tříletou softwarovou podporu, což je na dnešní poměry úctyhodné.

Spokojenost zákazníků je základ

OnePlus si na dobrých vztazích se svými zákazníky zakládá a je očividné, že jim jejich spokojenost není lhostejná. Svědčí o tom například i pravidelná setkání nejvyšších zástupců společnosti s veřejností. Na konferencích Open Ears Forum mají uživatelé příležitost diskutovat o různých tématech a sdělovat svá přání a názory, ať už k softwaru či hardwaru.

Zpětná vazba zde získaná je pak prokazatelně využívána k dalšímu zlepšování, a OnePlus si za toto rozhodně zaslouží obrovskou pochvalu.

Zdroj: forums.oneplus.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat