reklama

Chystá se Doogee V s výřezem v displeji po vzoru iPhonu X aktualizováno

Chystá se Doogee V s výřezem v displeji po vzoru iPhonu X [aktualizováno]
2018-02-01T02:30:26+02:00
• 1. 2. 2018
5

Aktualizováno 1. 2.

Na začátku ledna zveřejnil Evan Blass render chystané novinky od společnosti Doogee, která si propůjčuje designové řešení displeje od společnosti Apple. Nyní se na internet dostává první reálná fotografie zobrazovacího panelu. První si lze všimnout, že výřez v displeji je menší než na uniklém renderu, díky čemuž bude více prostoru pro notifikační ikony.

Navíc se dozvídáme, že by displej měl být postaven na technologii AMOLED. To by mohlo také znamenat, že je zde možnost použití čtečky otisků prstů v displeji od společnosti Synaptics. Více informací zatím není k dispozici.

Původní článek 6. 1.

Společnost Doogee se doposud snažila zaujmout smartphony s nižší cenou přinášející některé vlastnosti z top modelových řad. Příkladem mohou být novinky s minimálními rámečky. Nyní to ale vypadá, že chce prorazit do vyšší příček modelem Doogee V.

O nÄ›m nás informuje Evan Blass prostĹ™ednictvĂ­m svĂ©ho Twitter účtu. KromÄ› odhalenĂ­ vzhledu poskytl jen základnĂ­ Ăşdaj o displeji – k dispozici bude 6,2palcová Ăşhlopříčka. VĂ­ce ze specifikacĂ­ neznáme, ale i samotnĂ˝ vzhled napovĂ­dá hodnÄ›.

PrvnĂ­ si samozĹ™ejmÄ› kaĹľdĂ˝ všimne, Ĺľe displej má podobnĂ˝ výřez jako iPhone X, ale v případě Doogee V zde nalezneme jen standardnĂ­ hardware – reproduktor, selfie kamera a senzory osvÄ›tlenĂ­ a pĹ™iblĂ­ĹľenĂ­. Komplikovaná technologie na rozpoznánĂ­ tváře zde nenĂ­.

Dále si lze všimnout, že by Doogee V mělo nabídnout čtečku otisků displejů přímo v displeji. Sice se letos má objevit tato technologie u prvních mobilů, ale nikdo by nečekal, že se mezi takové výrobce zařadí Doogee. Otázka je, jak rychlá bude tato čtečka.

Nyní si musíme počkat na oficiální uvedení, v rámci kterého se dozvíme kompletní specifikace a hlavně cenu. Dá se předpokládat, že by Doogee V mohlo stát do 10 000 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Milan Strnadel

1. 2. 2018, 9:36

To je h

Martin Jeřábek

6. 1. 2018, 18:35

Mám doogee Mix Lite a v pohodě mobil.

Vis Maior

6. 1. 2018, 17:15

Je hezký, ale Dooge to opět zabije nějakým šíleným CPU od Mediateku

Martin Jeřábek

6. 1. 2018, 15:00

Vypadá lépe než iPrd :-D

Petr Hošek

6. 1. 2018, 14:20
Android aplikace

Nevypadá vĹŻbec blbÄ›…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim