reklama

Valentýnské akce jsou tady! sponzorovaný článek

Valentýnské akce jsou tady! [sponzorovaný článek]
2018-02-02T19:18:52+01:00
• 1. 2. 2018

Valentýn se pomalu a jistě blíží a ve spojení se zahraničním internetovým obchodem Geekbuying jsme si pro vás připravili hned několik zajímavých slevových akcí. Tak například u níže zmíněných produktů získáte 50 % slevu, a to se více než vyplatí. Jedná se samozřejmě pouze o akci v rámci Den svatého Valentýna, tak rozhodně neotálejte.

OnePlus 5T za skvělou cenu!

Parádní telefon OnePlus 5T od stejnojmenné čínské firmy vám snad nemusíme nijak podrobněji připomínat, psali jsme již o něm. Jde o jeden z nejlepších telefonů na současném trhu v dané cenové kategorii. Nyní máte možnost si pořídit OnePlus 5T dokonce pod 12 000 korun.

Máme pro vás skvělou slevu, kterou získáte pouze díky předobjednávce u obchodu Geekbuying. Slevu můžete získat u každé prodávané verze. Aktuálně je možné telefon zakoupit se slevou za 10 141 Kč. Jedná se samozřejmě o ojedinělou akci, která se již v budoucnu nemusí opakovat.

Xiaomi Huami Amazfit Cor ještě levněji!

Společnost Xiaomi před několika měsíci na trh přinesla svůj chytrý náramek pod názvem Xiaomi Huami Amazfit Cor. Xiaomi Huami Amazfit Cor vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o náramek vhodné pro sportovce, neboť disponují hned několika funkcemi.

Chytrý sportovní náramek nabízí malý obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl implementovat certifikaci IP67 zaručující 100% vodotěsnost. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Xaiomi Huami Amazfit Cor přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí až tři hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 7 dní. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 170 mAh.

Jestliže máte o náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Xiaomi Huami Amazfit Cor nabízí za 1 056 Kč.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim