reklama

To nej z uplynulého týdne #40 – větší reklama v mobilech a soutěž o hodnotné ceny

To nej z uplynulého týdne #40 – větší reklama v mobilech a soutěž o hodnotné ceny
2014-10-05T15:49:35+02:00
• 5. 10. 2014

Slavíme narozeniny

V tomto týdnu jsme oslavili druhé narozeniny nové Dotekománie. Při této příležitosti jsme si pro vás s partnery HTC, CZC, Lenovo a hi-Fun připravili soutěž o hodnotné ceny.

download_20141001_073643

Xiaomi s Windows Phone

Microsoft se snaží co nejvíce rozšířit platformu Windows Phone mezi výrobci a chce získat na svou stranu firmy, které mají byznys založený na Androidu. Dalším takovým výrobcem by mohla být společnost Xiaomi.

xiaomi

Ukazuje se Nexus 6

V tuto chvíli máme informace jen o větším referenčním smartphonu od Googlu, za jehož výrobou by měla stát společnost Motorola. K dispozici máme fotografie, rendery a ukázku makety ve srovnání s jinými modely.

nexus-6-wooden-mockup-5

Ještě větší reklama

Google představil nový formát reklam pro mobilní zařízení. Zřejmě se již brzy v aplikacích objeví celoplošná inzerce. Možná se tak objevuje další důvod, proč zainvestovat do oblíbených aplikací, abychom nemuseli sledovat větší reklamy přes celý displej.

Untitled drawing (85)

Chytré hodinky s WebOS

LG zřejmě půjde stejnou cestou jako konkurenční společnost Samsung, jelikož to vypadá na další typ chytrých hodinek, tentokrát s WebOS. Zároveň se jedná o šanci, jak by se tento systém mohl vrátit na mobilní trh.

webos-010.0

Cyanogen Inc. odmítl Google

Google velmi rád nakupuje jiné společnosti, čímž šetří čas potřebný na vývoj něčeho, co již existuje. Vyhlídl si Cyanogen Inc., ale vedení této společnosti odmítlo nabídku z Mountain View. Místo toho se soustředí na jiné cíle.

cyanogenmod

#BendGate

Apple již není středobodem této kauzy. Na druhou stranu díky iPhonu 6 Plus vznikl nový test, který se bude aplikovat nějakou dobu u jiných modelů. Mimo to Samsung uviděl svou šanci a vytvořil reklamu využívající #BendGate.

Smutná tečka na konec této kauzy se projevila i vandalstvím, kdy se dva mladíci rozhodli ohnout iPhony přímo v Apple Storu. Bohužel podobného jednání se dopouštějí i profesionálové z oboru.

bendgate-cover-746x419

Apple iOS 8 a další verze

Americká společnost již vydala verzi 8.0.2 svého mobilního operačního systému – obsahovala zásadní opravy a vylepšení. Apple ale nespí na vavřínech a již nyní vypustil mezi vývojáře verzi 8.1. Dokonce je známo, že se dočkáme dalších podobných aktualizací.

iOS-81-beta-1-main

APLIKACE A HRY – NOVINKY A AKTUALIZACE

Nepřehlédněte: To nej z uplynulého týdne #39 – Android „M“, 10 miliónů iPhonů a kauza #BendGate

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim