reklama

LG odhalilo nový model F60 s LTE

LG odhalilo nový model F60 s LTE
2014-10-05T12:45:18+02:00
• 5. 10. 2014

Stále větší rozmach sítí 4. generace po celém světě nutí výrobce chytrých telefonů postupně zařazovat do nabídky zařízení, která tuto technologii podporují. Dalším takovým je společnost LG a jejich novinka s nesoucím názvem F60. Ten zapadne do nižší střední třídy, kde díky přijatelné ceně může konkurentům slušně zatopit. Navíc některým může letmo připomínat nedávno představený telefon L Fino, v jehož výbavě sice chybí LTE modul, ale například rozlišení fotoaparátu má větší.

LG F60

Model F60 dostal 4,5palcový IPS panel s WVGA rozlišením, čímž hustota pixelů je pouhých 207 PPI. Hardwarová stránka potěší čtyřjádrovým procesorem od Qualcommu taktovaným na frekvenci 1,2 GHz, 1GB operační pamětí RAM a 4GB úložištěm. To samozřejmě rozšíříte paměťovou microSD kartou. Dále konstrukci zabírá přední 1,3megapixelová kamerka. Vzadu zaujímá místo 5megapixelový fotoaparát s LED diodou. Fanoušci selfie snímků mohou využívat novou funkci, kdy přední displej za tmy slouží jako přisvětlovací prvek.

Celkovou výdrž obstarává 2 100mAh baterie. Softwarovou stránku dostal na starost systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat, který doplňují známé funkce, jako je Knock Code či Gesture Shot. Výbavu uzavírá podpora Bluetooth 4.0, WiFi, A-GPS. Telefon měří 127,5 x 67,9 x 10,6 mm a bude k dispozici ve dvou variantách – bílá, černá. V případě zájmu lze novinku pořídit u operátora Vodafone za necelé 4 tisíce korun.

LG F60 bílý

Zdroj: lgnewsroom.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim