reklama

Youtube si hraje se vzhledem, bude tmavší a ambientní

Youtube si hraje se vzhledem, bude tmavší a ambientní
2022-10-24T18:33:00+01:00
• 25. 10. 2022

Zdroj: Dotekománie

Nedávno jsme se dočkali novinky na Youtube, která se týká popisovačů. Ale současně došlo na změnu jedné testovací funkce. Dnes zde máme designové novinky a třeba se vám budou líbit.

Novější design

První designová novinka se týká samotného tmavého režimu. Youtube vyslyšel prosby a zavádí ještě tmavší provedení, což nejvíce ocení majitelé například zařízení s OLED displeji, ale současně vynikne samotné video. Co je ale zřetelnější, je nový ambientní režim. Jak můžete vidět níže, tak samotné video má vliv na okolní prvky. Tak trochu bude prosvítat nebo se spíše odrážet ve vzhledu celé aplikace.

Screenshot 18 607x569x

původní vs. nové rozhraní; Zdroj: Youtube

Youtube také zavádí novou podobu pro samotné playlisty. Jak je vidět, mají více grafických prvků a zejména došlo na zvětšení dvou tlačítek. Také došlo na menší přeuspořádání a i zde je vidět ambientní režim. Youtube také upravuje vzhled odkazů v popiscích. Nově se bude jednat o tlačítka. Také se dočkáme drobných změnu u tlačítek jako palec nahoru, sdílení a stažení. Bohužel nový vzhled nebyl ukázán, takže si musíme počkat, až budou novinky nasazeny.

YT Playlist view before aftermax 1000x1000 1000x1000x

původní vs. nové rozhraní; Zdroj: Youtube

Také jsme se dočkali oznámení, že nově je dostupná funkce zoomu pro všechny. Nově je také dostupná funkce přesnějšího navigování na časové linii samotného videa.

ezgif 5 b1eb987bce 320x148x

Zdroj: Youtube

Zdroje: blog.youtube, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim