reklama

Uživatelé s předplatným Snapchat Plus nyní mohou nastavit délku příběhů až na jeden týden

Uživatelé s předplatným Snapchat Plus nyní mohou nastavit délku příběhů až na jeden týden
2022-10-24T17:30:02+02:00
• 25. 10. 2022

Fotka od Thought Catalog z Unsplash

Populární platforma Snapchat pro zasílání multimediálních zpráv připravila pro své prémiové uživatele pár novinek. Jednou z nich je například možnost prodloužit dobu trvání příběhu až na jeden týden.

Snapchat Plus přidává nové funkce

Snapchat Plus je prémiová služba, jejíž cena začíná na 3.00 dolarů měsíčně a platícím uživatelům do služby Snapchat přidává exkluzivní funkce. Aktuálními novinkami, které mohou platící uživatelé využít, jsou vlastní zvuky pro oznámení, barevné okraje fotoaparátu a nebo právě již zmíněná možnost prodloužit trvání příběhu až na jeden týden. Tato novinka umožňuje nastavit čas v rozmezí jedné hodiny až jednoho týdne. Standardní doba po které příběh vyprší neplatícím uživatelům je 24 hodin.

20221014 SNAP Snapchat Drop3 ALL V01 640x427x

Zdroj: The Verge

Další zmiňované novinky jsou možnost přidat si vlastní zvuk pro oznámení pro jednotlivé kontakty. Funkce barevného rámečku fotoaparátu přidává osm motivů, kterými lze snímky z fotoaparátu vylepšit. Platící uživatelé také dostali tři nové Haloween Bitmoji, kterými mohou vyzdobit své profily. Vzhledem k tomu, že Snapchat Plus společnost prezentuje jako možnost vyzkoušet mezi prvními prémiové a experimentální funkce, je možné, že se tyto novinky následně dostanou i ke všem ostatním uživatelům.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat