reklama

Chytré brýle TCL NXTWEAR Air přichází do Česka

Chytré brýle TCL NXTWEAR Air přichází do Česka
2022-10-26T15:00:29+02:00
• 26. 10. 2022

Zdroj: TCL

Trh s chytrými brýlemi se dá rozdělit ve své podstatě na několik kategorií. Buď jsou modely zaměřené na virtuální realitu, rozšířenou realitu nebo na mix obojího. Novinka TCL NXTWEAR Air, která byla uvedena před nějakou dobou, je spíše jiná subkategorie. Skoro by se dalo říci, že se jedná o osobní monitor simulující 140palcovou úhlopříčku.

TCL NXTWEAR Air

Tato lednová novinka oficiálně míří na český trh, přičemž cena je nastavena na 14 999 Kč. Prvně budou brýle dostupné v Alze, následně je bude prodávat i mobilní operátor Vodafone. Jejich hlavní výhodou oproti předchozí generace je o třetinu nižší hmotnost. Konkrétně mají 75 gramů.

NXTWEAR Air 2 1200x671x

Zdroj: TCL

TCL NXTWEAR Air jsou vybaveny dvěma micro OLED displeji s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, v případě 3D je rozlišení 3840 x 1080 pixelů. Displeje simulují 140palcovou obrazovku ve vzdálenosti 4 metrů. Samotné displeje jsou částečně průhledné, takže stále víte, co se děje kolem vás. Brýle nejsou vybaveny baterií, takže je nutné je připojit přes USB C k jakémukoliv zařízení, které podporuje přes tento konektor DisplayPort.

TCL NXTWEAR Air jsou brýle s duálním nositelným displejem, které nahradí domácí kino, herní monitor a dokážou zajistit naprosté soukromí při práci i zábavě doma nebo na cestách. Zařízení vám zpříjemní dojíždění, dlouhý let, nebo poslouží jako soukromá kancelář.

NXTWEAR Air 1 1200x671x

Zdroj: TCL

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat