reklama

Sony chystá levnou Xperii Ace 4

Sony chystá levnou Xperii Ace 4
2022-10-26T16:30:49+01:00
• 26. 10. 2022

Zdroj: Sony

Do produktové řady Xperia Ace má pomalu nakročen další přírůstek, kterým firma Sony potěší hlavně fanoušky kompaktních telefonů. Model Xperia Ace 3 byl oficiálně oznámen teprve na začátku června, takže jestli skutečně přijde Xperia Ace 4, tak s největší pravděpodobností až ze začátku následujícího roku. Dnešní zpráva přináší první možné specifikace.

Rozměry zahrají prim

Z venkovní strany nelze očekávat příliš velké změny, což nepřímo naznačuje údajné ponechání úhlopříčky displeje na hranici 5,5 palce. Nicméně má nově nastoupit OLED technologie nebo vyšší Full HD+ rozlišení. Hardwarová stránka získá oživení, o které se postará osmijádrový čip Snapdragon 4 Gen 1 od Qualcommu s 5G modemem Snapdragon X51.

Ace 3 2400x944x

Sony Xperia Ace 3 | Zdroj: Sony Japan

Operační paměť RAM dostane kapacitu 6 GB a uživatelská data pojme 128 GB interní úložiště. Výrobce nebude zasahovat do velikosti baterie, přičemž ji rozšíří technologie rychlého 18W nabíjení. Poprvé se rovněž proslýchá o případném vypuštění mimo domovské Japonsko pod upraveným názvem.

Podrobnosti týkající se třeba rozměrů, hmotnosti či rozlišení fotoaparátů nejsou prozatím odhaleny. Vzhledem k tomu, že předchozí generace dorazily vždy v měsíci červnu, tak dřív než během jara nejspíš nepoznáme moc bližších informací.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim