Sony chystá levnou Xperii Ace 4

Sony chystá levnou Xperii Ace 4
2022-10-26T16:30:49+02:00
• 26. 10. 2022

Zdroj: Sony

1

Do produktové řady Xperia Ace má pomalu nakročen další přírůstek, kterým firma Sony potěší hlavně fanoušky kompaktních telefonů. Model Xperia Ace 3 byl oficiálně oznámen teprve na začátku června, takže jestli skutečně přijde Xperia Ace 4, tak s největší pravděpodobností až ze začátku následujícího roku. Dnešní zpráva přináší první možné specifikace.

Rozměry zahrají prim

Z venkovní strany nelze očekávat příliš velké změny, což nepřímo naznačuje údajné ponechání úhlopříčky displeje na hranici 5,5 palce. Nicméně má nově nastoupit OLED technologie nebo vyšší Full HD+ rozlišení. Hardwarová stránka získá oživení, o které se postará osmijádrový čip Snapdragon 4 Gen 1 od Qualcommu s 5G modemem Snapdragon X51.

Ace 3 2400x944x

Sony Xperia Ace 3 | Zdroj: Sony Japan

Operační paměť RAM dostane kapacitu 6 GB a uživatelská data pojme 128 GB interní úložiště. Výrobce nebude zasahovat do velikosti baterie, přičemž ji rozšíří technologie rychlého 18W nabíjení. Poprvé se rovněž proslýchá o případném vypuštění mimo domovské Japonsko pod upraveným názvem.

Podrobnosti týkající se třeba rozměrů, hmotnosti či rozlišení fotoaparátů nejsou prozatím odhaleny. Vzhledem k tomu, že předchozí generace dorazily vždy v měsíci červnu, tak dřív než během jara nejspíš nepoznáme moc bližších informací.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Zdeněk Dopita

22. 12. 2022, 12:46

Čekám kdy mi dorazí Xperia ace lll z Japonska. Mojí XZ1 klekl fotoaparát a baterie je již také v háji. Větší telefon fakt nechci a jinou značku než Sony také ne. Ale doufal jsem že stávající telefon vydrží do vydání ACE IV. Bohužel. Tak snad příště 😁

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat