reklama

SAZKAmobil upravuje nabídku Šťastných tarifů

SAZKAmobil upravuje nabídku Šťastných tarifů
2022-08-29T18:00:32+02:00
• 29. 8. 2022

Zdroj: ČEZ

Vodafone představil studentský tarif s cenou pod 300 Kč, který nabízí volné minuty a neomezené SMS zprávy, přičemž pro data jsou určeny 3 GB. Mezitím O2 vylepšilo některé tarify a T-Mobile oprášil starší nabídku s tarifem kolem 300 Kč, jehož předností je například neomezené volání. Nově Kaktus přišel s relativně zajímavým tarifem, respektive předplacenou kartou, který obsahuje neomezené surfování s rychlostí 2 Mbps. SAZKAmobil na to více méně reaguje s úpravou stávajících tarifů.

„V době rostoucích cen na trhu jsme se rozhodli upravit nabídku našich tarifů tak, abychom vyšli vstříc všem zákazníkům,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu a dodává: „Věřím, že vylepšené tarify pomohou zákazníkům ušetřit a zároveň získat více volání, SMS a surfování na internetu.“

Šťastné tarify

SAZKAmobil v první řadě u Šťastných tarifů upravuje dokupování dat. Zde dochází k navýšení objemu, přičemž cena zůstává zachována. Nově si tak lze za 100 Kč dokoupit 2 GB, případně za 290 Kč rovnou 5 GB. Podstatnější změna se odehrála u nejvyššího tarifu za 499 Kč měsíčně. Stále zůstává datový objem 5 GB, ale nově je zde k dispozici neomezené volání, což potěší ty, kterým nedostačovalo původních 1000 minut.

SM 1920x1080x

Zdroj: SAZKAmobil

Tato skupina tarifů se ale rozrostla o nový tarif, který přijde na 199 Kč měsíčně. Za tuto částku se nabízí 1 GB FUP, 100 minut do všech sítí a 30 SMS zpráv. Každá další SMS zpráva nebo minuta volání přijde na 1 Kč. Nabízí se ale také možnost dokoupení 100 minut za 150 Kč, nebo 150 SMS za 100 Kč.

SAZKAmobil ale stále nabízí ještě levnější tarif za 99 Kč, kde nejsou volné minuty ani SMS zprávy, jen obsahuje 500 MB FUP.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat