reklama

Kaktus představil tarif Neřešto s 2 Mbps za 300 Kč

Kaktus představil tarif Neřešto s 2 Mbps za 300 Kč
2022-08-29T15:32:03+02:00
• 29. 8. 2022

Fotka od Anastasia Gepp z Pixabay

Vodafone představil studentský tarif s cenou pod 300 Kč, který nabízí volné minuty a neomezené SMS zprávy, přičemž pro data jsou určeny 3 GB. Mezitím O2 vylepšilo některé tarify a T-Mobile oprášil starší nabídku s tarifem kolem 300 Kč, jehož předností je například neomezené volání. Nyní ale přichází Kaktus s relativně zajímavým tarifem, respektive předplacenou kartou.

Neřešto

U některých tarifu je možnost dále využívat mobilní připojení i po vyčerpání dat, ale samotná rychlost je značně omezená a vystačí možná tak na chatování přes komunikační služby. Nové tarify Neřešto jsou ale něčím novým na českém trhu. Asi byste si nedokázali představit, že za 300 Kč dostanete v Česku rychlost 2 Mbps, ale právě takové jsou dvě novinky.

Kaktus totiž nabízí Neřešto ve variantách s 6 a 16 GB FUP, přičemž po vyčerpání se rychlost omezí na 2 Mbps, což dostačuje na většinu služeb. Asi to není na sledování videí, ale pro používání ostatních služeb bude taková rychlost dostačovat, a možná i na plnohodnotné streamování hudby.

Screenshot 32 463x366x

Zdroj: Kaktus

Aby toho nebylo málo, obě verze mají k dispozici 100 minut a 100 SMS zpráv. Nižší verze přijde na 300 Kč měsíčně, vyšší pak na 400 Kč. Kaktus dříve tyto tarify nabízel s neomezeným připojením pro sociální sítě, ale to musel zrušit vzhledem k pravidlům v EU. Nová verze je podle nás ještě lákavější a zřejmě si takto získá některé zákazníky.

Zdroj: twitter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat